Spotify'a müzik yükleme

PC'den kütüphaneye yükleyip senkronize edilince oluyordu diye hatırlıyorum. Google'a sorun hocam bende oradan bir konu bulup yapmıştım. Bunu kapatmadıysa tabi Spotify. Baya eskidendi benim yaptığım.

Arkadaşlar Spotify'da olmayan müziği Spotify'a yükleme şansımız var mı? Varsa nasıl yükleniyor?

Konuyu takipteyim. Öyle bir seçenek varsa Zeynep Bastık & Yasmin Levy - Me Voy şarkısını yükleyeceğim. Spotify'da bulunmaması üzücü. Hem reklam dinlemek zorunda kalıyoruz ama tüm şarkılar yok.

Cihazdaki MP3 dosyasını arkadaşın bahsettiği yolla Spotify üzerinden çalabilirsiniz ama Spotify üzerine yüklemiş olmuyorsunuz. Başka cihazlar ve kullanıcılar dinlesin istiyorsanız podcast şeklinde yükleyenleri görmüştüm, onu deneyebilirsiniz.

Cihazdaki MP3 dosyasını arkadaşın bahsettiği yolla Spotify üzerinden çalabilirsiniz ama Spotify üzerine yüklemiş olmuyorsunuz. Başka cihazlar ve kullanıcılar dinlesin istiyorsanız podcast şeklinde yükleyenleri görmüştüm, onu deneyebilirsiniz.

Spotify neden tüm şarkıları eklemiyor? YouTube Music'i PC'de kullansak Spotify'e göre daha mı iyi olur?

Spotify neden tüm şarkıları eklemiyor? YouTube Music'i PC'de kullansak Spotify'e göre daha mı iyi olur?

Ben YouTube Music kullanıyorum hem telefonda hem PC'de. Ücretsiz ve reklamsız. Geliştiriciler sağ olsun. En büyük avantajı kütüphanede olmayan müziklerin, remixlerin YouTube'da video olması yeterli dinleyip ve listene eklemek için.

Yeni konular

Geri
Yukarı