Spotify'da kişisel hesaba mavi tik alınıyor mu?

Bir sitede 200 liraya methodu satılıyor büyük ihtimalle çalışıyor bir ona bakın isterseniz.

Farkındayım, fakat bu tarz şeyler yerlere para kaptırmak bana mantıksız geliyor. Sanatçı hesabı olanlar profilini de doğrulayabilir sanıyordum. Spotify destek olmuyor dese de bazı kişiler ilginç bir şekilde alıyor. Muhtemelen o yollarla alıyorlar.

Farkındayım, fakat bu tarz şeyler yerlere para kaptırmak bana mantıksız geliyor. Sanatçı hesabı olanlar profilini de doğrulayabilir sanıyordum. Spotify destek olmuyor dese de bazı kişiler ilginç bir şekilde alıyor. Muhtemelen o yollarla alıyorlar.
Muhtemel değil bence kesinlikle o yolla alıyorlar başka bir seçenek yok çünkü Reddit'de hiçbir şey bulamadım konuyla alakalı.

@L3US
@RadaSchumi

Biraz araştırma sonucu bu hesapları tedarik eden Türk kişiye ulaştım. Fakat burada kendisine nasıl ulaşılacağı ile alakalı bilgi paylaşmayacağım. Kişi hesaplara bir şirket sayesinde doğrulama rozeti alıp hesapları 350 TL gibi fiyatlara satıyor. Garip bir durummuş cidden. Spotify resmi makalelerinde doğrulama rozeti vermiyoruz diyor fakat o da yalanmış kişinin iddialarına göre. Bal gibi de işine gelenlere veriyormuş.

Bu dramayı da burada sonlandırmış oluyoruz sanırım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı