Spotify'da ses azaldı

mami9998

Decapat
Yer
Antalya,Kepez
Daha fazla  
Merhaba, Spotify'da şarkı dinlerken çok iyi performans alıyordum, kulaklığım titriyordu. Bassdan şimdi ses azalması var gibi hissettirdi, ne kulaklık titriyor, ben basslı şarkıları çok dinlediğim ve sevdiğim için ayarlarda full ses Spotify da ayarlar fullde.

Merhaba, Spotify'da şarkı dinlerken çok iyi performans alıyordum, kulaklığım titriyordu. Bassdan şimdi ses azalması var gibi hissettirdi, ne kulaklık titriyor, ben basslı şarkıları çok dinlediğim ve sevdiğim için ayarlarda Full ses Spotify da ayarlar Full'de.

Sorun kulaklıkta hocam büyük ihtimalle.

Merhaba, Spotify'da şarkı dinlerken çok iyi performans alıyordum, kulaklığım titriyordu. Bassdan şimdi ses azalması var gibi hissettirdi, ne kulaklık titriyor, ben basslı şarkıları çok dinlediğim ve sevdiğim için ayarlarda Full ses Spotify da ayarlar Full'de.

Kulaklıktaki ses açma-kapama bölümünde ses Full'de değil mi? Yanlışlıkla kısmış olabilirsiniz.

Eğer kulaklığınızın driveri varsa ve kulaklığınızı tak çıkar yaptıysanız ayarlar değişmiş olabilir. Benim başıma bu şekilde gelmişti.

Geri
Yukarı