Spotify'dan müzik dinleyince statü atladığını sanmak

Kimmiş onlar tam olarak? Bir diğer konuda da Starbucks kahvesiyle gezinenlerin kendilerini elit kişi olarak gördüklerini iddia etmiştiniz.

Spotify Premium kullanıyorum ve statü atladığımı sanmıyorum. Ücret karşılığında standart YouTube'da olmayan özelliklerden faydalanıyorum.

İnsanları eleştirmeden önce kendi işimize (sözüm meclisten dışarı ancak alınmak istersen alınabilirsin üstüne) bakmalıyız diye düşünüyorum. Parası vardır alıyordur. Nokta.

Bu belirtilenler bir görüştür. Ancak kalitenin ve daha fazla yararlanım açısından para verilir mi verilir. Biri İntel ekran kartı gibi,diğeri NVIDIA.

Senin de düzgün bir kulaklığın olsa sen de el mahkum bu tip servisleri kullanıyor olurdun. Kendinizin yapmadığı veya yapamadığı şeyleri neden ezikleme çabası içerisine giriyorsunuz ki?

Youtube ücretiz olabilir ancak özellikle geçmiş tarihlerde piyasaya sürülmüş hiçbir parçayı kaliteli olarak bulamasınız bu mecrada. Hadi buldunuz her seferinde ne diye fazladan mobil veri harcayasınız? Ne diye ekranı açık bırakıp video formatı yüzünden fazladan enerji harcayayım? Arka planda bile çalıştıramadığın berbat bir uygulama müzik dinlemek için?

Statüyü olgunluk anlamında atlamıyor olsan bile müzikten aldığın zevk anlamında bir statü atladığın kesindir.
Sen hepsinden önce; başkalarını ezikler hallerin bir insanın statüsünü ne kadar arttıracağı veya ne kadar azaltacağını hesap et.

Senin de düzgün bir kulaklığın olsa sen de el mahkum bu tip servisleri kullanıyor olurdun. Kendinizin yapmadığı veya yapamadığı şeyleri neden ezikleme çabası içerisine giriyorsunuz ki?

Youtube ücretiz olabilir ancak özellikle geçmiş tarihlerde piyasaya sürülmüş hiçbir parçayı kaliteli olarak bulamasınız bu mecrada. Hadi buldunuz her seferinde ne diye fazladan mobil veri harcayasınız? Ne diye ekranı açık bırakıp video formatı yüzünden fazladan enerji harcayayım? Arka planda bile çalıştıramadığın berbat bir uygulama müzik dinlemek için?

Statüyü olgunluk anlamında atlamıyor olsan bile müzikten aldığın zevk anlamında bir statü atladığın kesindir.
Sen hepsinden önce; başkalarını ezikler hallerin bir insanın statüsünü ne kadar arttıracağı veya ne kadar azaltacağını hesap et.
Üstelik öğrenci paketi ile bu hizmetin günlüğü 30 kuruş :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı