Sputnik: Facebook, WhatsApp ve Instagram'daki erişim sorunu birkaç gün sürebilir

Durum vahim görünüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklıma Fineas ve Förbdeki gıcık kötü profesörün şirketinin göründüğü sahnede çıkan mini melodi geldi.

Mark sizi kaltağı yapacak.
-Toyota Supra (1993)
Sadece 3 uygulama değil internet yavaş ve bazı internet sitelerine erişim sağlanmıyor.

Mr. Robot'u 1.5 saniye izleyip Kali indirdikten sonra cahil olduğunu iddia ettiğim arkadaşlar sinirlenip dünyayı hackledi. Hatta biri o kadar çok sinirli ki, gidip whatsapp.com domainine bağlı server parçasının fişini çekmiş.

Reklama önem verip sunucularını korumazsan bu olur, bu adamlar (kendi adıma konuşmuyorum çünkü servislerini kullanmıyorum) verilerinizi alıp pazarda satar gibi satan adamlar, iki üç güne veri sızıntısı haberi gelir.
Ayrıca sorun global, Almanya'dan da erişim sağlanamıyor.

1633376532925.png

Eyvah eyvah
a050.gif
.

1633376833905.png

Son düzenleme:
Reklama önem verip sunucularını korumazsan bu olur, bu adamlar (kendi adıma konuşmuyorum çünkü servislerini kullanmıyorum) verilerinizi alıp pazarda satar gibi satan adamlar, iki üç güne veri sızıntısı haberi gelir.
Ayrıca sorun global, Almanya'dan da erişim sağlanamıyor.

Eki Görüntüle 1180646
Eyvah eyvah
a050.gif
.

Eki Görüntüle 1180660

Telegram Rus'lara satıyor en azından. Lenovo sağ olsun kameramın önünde giyindiğim gibi yasaklı sitelere gündem olacağım. Kapalı sistemden webcam verisi çekecek kadar imansızsın Lenovo.
yabancı diyecek zekiler, biz de biliyoruz yabancı olduğunu. İmansız lafın gelişi yanisi.

Telegram Rus'lara satıyor en azından. Lenovo sağ olsun kameramın önünde giyindiğim gibi yasaklı sitelere gündem olacağım. Kapalı sistemden webcam verisi çekecek kadar imansızsın Lenovo.
yabancı diyecek zekiler, biz de biliyoruz yabancı olduğunu. İmansız lafın gelişi yanisi.

Şu superfish olayı mı?

Geri
Yukarı