SpyHunter 5 iade etmek

Lorienthe

Centipat
Daha fazla  
Selamlar. Geçenlerde arkadaşım ile bir dosya indirecektik fakat dosya baya bir şüpheliydi. İlk ben indirdim her yöntemle tarattım bir sorun yoktu fakat arkadaşım indirmeye çalıştığında "Wacatac.h!ml" adlı bir trojan (evet html değil h!ml) sebebiyle indiremedi. Virüsü internette araştırdığımda son derece tehlikeli, kendini sistemin her yerine dağıtan ve silinse bile başka bir yerden kendini yeniden yükleyebilen bir virüs. Baya bir tedirgin oldum ve buradan hakkında iyi şeyler okuduğum bir antivirüs program olan SpyHunter 5'in 1 haftalık deneme sürümünü satın aldım. Bilgisayarda yine hiç bir problem göremedim ve içim rahatladı, artık programla artık bir işim yok ve acilen programı iade etmem lazım yoksa deneme sürümü bittiğinde direkt olarak kartımdan 72 dolar çekilecek. Programı nasıl iade edeceğim bilmiyorum hesabıma site üzerinden giriş yaptığım zaman satın alımı görebiliyorum fakat herhangi bir abonelik iptal seçeneği yok. Hatta programı aldığım destek ekibinin Türk temsilcileri bile yok. Kimle, nereyle, nasıl muhattap olmam gerek bilmiyorum.

Selam. Geçenlerde arkadaşım ile bir dosya indirecektik fakat dosya bayağı bir şüpheliydi. İlk ben indirdim her yöntemle tarattım bir sorun yoktu fakat arkadaşım indirmeye çalıştığında "Wacatac.h!ML" adlı bir trojan (evet HTML değil h! ML) sebebiyle indiremedi. Virüsü internette araştırdığımda son derece tehlikeli, kendini sistemin her yerine dağıtan ve silinse bile başka bir yerden kendini yeniden yükleyebilen bir virüs. Bayağı bir tedirgin oldum ve buradan hakkında iyi şeyler okuduğum bir antivirüs program olan spyhunter 5'in 1 haftalık deneme sürümünü satın aldım. Bilgisayarda yine hiçbir problem göremedim ve içim rahatladı, artık programla artık bir işim yok ve acilen programı iade etmem lazım yoksa deneme sürümü bittiğinde direkt olarak kartımdan 72 dolar çekilecek. Programı nasıl iade edeceğim bilmiyorum hesabıma site üzerinden giriş yaptığım zaman satın alımı görebiliyorum fakat herhangi bir abonelik iptal seçeneği yok. Hatta programı aldığım destek ekibinin Türk temsilcileri bile yok. Kimle, nereyle, nasıl muhatap olmam gerek bilmiyorum.

Merhaba, aynı sorunu şimdi ben de yaşıyorum. Sorunu çözebildin mi, çözdüysen nasıl bir yol izledin? Bu konuda yardıma ihtiyacım var cevap verirsen sevinirim.

Merhaba, aynı sorunu şimdi ben de yaşıyorum. Sorunu çözebildin mi, çözdüysen nasıl bir yol izledin? Bu konuda yardıma ihtiyacım var cevap verirsen sevinirim.
Kankam uygulamasından ya da sitesinden hesabı iptal etmen lazım. Desteğe falan ulaşma, geç cevap verirler. Oralarda bir yerde iptal ile ilgili bir tuş olacak pek işe yarayacak gibi durmuyor biliyorum ama ona tıkla ödeme talep edilmeyecek. Sormadım ama, sorun Wacatac.h!ML mi SpyHunter5 mi?

Kankam uygulamasından ya da sitesinden hesabı iptal etmen lazım. Desteğe falan ulaşma, geç cevap verirler. Oralarda bir yerde iptal ile ilgili bir tuş olacak pek işe yarayacak gibi durmuyor biliyorum ama ona tıkla ödeme talep edilmeyecek. Sormadım ama, sorun Wacatac.h!ML mi SpyHunter5 mi?
Direkt bana attıkları destek hesabına mail attım, aktifliğimi iptal ettiler. Ben de dönmezler sanıyordum ama mail attığımda sorun çözüldü

Yeni konular

Geri
Yukarı