Spyhunter 5 "Site Engelledi" Uyarısı

Nefe

Hectopat
Çok uzun zamandır "Spy Hunter' programını lisansı olarak kullanıyorum. Bugün ise evde sık girilen bir alışveriş sitesine engel koymuş ya da onun yaptığını düşünüyorum çünkü mobil veriyi kullanarak siteye giriş yaptığımda açılıyor. Modeme bağladığımda girmiyor. Modemin kurulumuna girip baktım bir şey yok gibi virüs programına da baktım bir şey yok gibi anlamadım gitti yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok uzun zamandır "Spy Hunter' programını lisansı olarak kullanıyorum. Bugün ise evde sık girilen bir alışveriş sitesine engel koymuş ya da onun yaptığını düşünüyorum çünkü mobil veriyi kullanarak siteye giriş yaptığımda açılıyor. Modeme bağladığımda girmiyor. Modemin kurulumuna girip baktım bir şey yok gibi virüs programına da baktım bir şey yok gibi anlamadım gitti yardımlarınızı bekliyorum.
Spyhunterı durduramıyor musun? Durdurup dene birde.

İlk olarak kullandığınız cihazları bildirmediğinizden hangi işlemi hangi cihazdan yaptığınızı bildirmemişsiniz.
Bilgisayardan girdiğinizde site açılmıyor telefondan girince açılıyorsa. Telefondan mobil neti kapatıp wifi ile bağlanınca açılımıyorsa ISP veya modem kaynaklıdır AV ile ilgisi yok.

Geri
Yukarı