SQL dosyasını uygulama ile detaylı aratma nasıl yapılır?

KaanKalay2121

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, elimde SQL dosyası var ve şunun gibi;

resim_2023-01-30_010320677.png

Uygulama ile içinde arama yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Soru hiç açık değil. Uygulamayı mı yapmak istiyorsunuz? Yoksa uygulamınız var, içinde arama mı yapmak istiyorsunuz? İkincisiyse gayet açık aslında.

Herhangi bir programlama dili biliyor musunuz? Onunla uygulamayı yazıp veri tabanınıza bağlayacaksınız. Eminim internette tutorialları vs. vardır. Sıfırdan bir forum yorumunda anlatılacak bir şey değil.

Attığın ekran görüntüsü bir uygulamaya ait gibi zaten. Ekran görüntüsündeki gibi bir uygulama mı yapmak istiyorsun? Hangi dili kullanacaksın?

Yok benim bildiğim tutorial ama ondan da önce basit bir programlama temeliniz olmalı. Sadece SQL bilerek bunu yapamazsınız.

Attığın ekran görüntüsü bir uygulamaya ait gibi zaten. Ekran görüntüsündeki gibi bir uygulama mı yapmak istiyorsun? Hangi dili kullanacaksın?
Bende Onun gibi bir uygulama yazıp sql dosyasını bağlayıp içinde arama yapmak istiyorum . Bir Dil bilmiyorum sizin önerdiğiniz bir dil var mı?

Yok benim bildiğim tutorial ama ondan da önce basit bir programlama temeliniz olmalı. Sadece SQL bilerek bunu yapamazsınız.
Peki Sizin Önerdiği bir dil var mı?

Neden uygulama yapmak istiyorsunuz ki? SQL dosyalarında arama yapabileceğiniz uygulamalar hazır var zaten. Uygulamayı yazmak için yeterli bilgiye sahip değilsiniz. Tek forum konusuyla da bunu edinemezsiniz.

Neden uygulama yapmak istiyorsunuz ki? SQL dosyalarında arama yapabileceğiniz uygulamalar hazır var zaten. Uygulamayı yazmak için yeterli bilgiye sahip değilsiniz. Tek forum konusuyla da bunu edinemezsiniz.
Sql Dosyası 12GB olduğu için içini açamıyorum , + olarak Bilgisayarım Kötü Olduğu İçin Açsam Bile Arama Yapamıyorum.

@Vegas buradamısınız?

@Nazım Paşa Peki Nasıl Öğrenebilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı