Çözüldü SQL Server 0xc00007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
2015-2022 ve 2013'lerin hepsini kaldırıp üstteki kurulumların hepsini gerçekleştirebilir misiniz?
Öncelikle Technopat Sosyal'e hoş geldiniz, umarız iyi vakit geçirirsiniz. :)

Sizden ricam Process Monitor raporu oluşturup bu raporu bizimle paylaşmanız. Aşağıda gerekli rehber linki bulunmakta. Ayrıca 2 haftadır yaptığınız çözüm denemelerinde elle DLL atmak yoktur umarım.

Öncelikle Technopat Sosyal'e hoş geldiniz, umarız iyi vakit geçirirsiniz. :)

Sizden ricam Process Monitor raporu oluşturup bu raporu bizimle paylaşmanız. Aşağıda gerekli rehber linki bulunmakta. Ayrıca 2 haftadır yaptığınız çözüm denemelerinde elle DLL atmak yoktur umarım.

Selamlar, elle DLL atmayı denedim :D.
Process Monitor raporunun linkini aşağıya bırakıyorum. Yanıtladığınız için teşekkür ederim.

1642245387521.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrar hata raporu alıp MediaFire'a attım buyurun. Yanıt için teşekkürler.

Paylaştığınız şey link değil resim, MediaFire'a yükleyip linkini bizimle paylaşabilirsiniz, ayrı olarak raporu yanlış almışsınız gibi. Videoyu izleyip tamamen uyup tekrar rapor alın ve paylaşın.

C:\Windows\SysWOW64\msvcr120.dll

Bunu silip bunların hepsini eksiksiz kurun.

hata.PNG

Selamlar, verdiğiniz ikinci ve üçüncü linkteki sürücüleri kurarken şöyle bir hata alıyorum. mscvr120.dll'i elimle atsam olur mu?
C:\Windows\SysWOW64\msvcr120.dll

Bunu silip bunların hepsini eksiksiz kurun.

0xc7b hatasını elle DLL dosyası attığınız için alıyorsunuz, program ekle veya kaldır kısmına gelip ekran görüntüsü yollayın, bakalım.
Program ekle kaldır kısmında sürücü olarak bunlar var.
0xc7b hatasını elle DLL dosyası attığınız için alıyorsunuz, program ekle veya kaldır kısmına gelip ekran görüntüsü yollayın, bakalım.
Hocam yukarıya attım ancak cevap alamadım hala.

eklekaldır.PNG

Geri
Yukarı