Squad oynayan var mı?

BurakKKKKK

Hectopat
Daha fazla  
Yeni aldım hiçbir şey bilmiyorum. Türk serverı çoğu zaman dolu oluyor diğer serverlarda oynayınca da iletişim kuramıyorum. Malum oyunda iletişim şart benim gibi yeni başlamış birileri varsa Steam ve DC yazsın.

Yeni aldım hiçbir şey bilmiyorum. Türk serverı çoğu zaman dolu oluyor diğer serverlarda oynayınca da iletişim kuramıyorum. Malum oyunda iletişim şart benim gibi yeni başlamış birileri varsa Steam ve DC yazsın.
Squad'da türk serveri mi var?

Evet türk serverı açıldı henüz yeni fakat araya ücretsiz hafta sonu + indirim girince bayağı bir yoğunluk artmış oldu beğenenler de haliyle almış bulundu oyunu şuan akşam 8 9 saatlerinde +25 kişilik bir sıra oluyor güzel oyun dönüyor serverda. @BurakKKKKK ben yardımcı olmaya çalışırım sana hatta görüpte bilmiyorum diyen başka arkadaşlar varsa onlarada yardımcı olmaya çalışırım.

Evet türk serverı açıldı henüz yeni fakat araya ücretsiz hafta sonu + indirim girince bayağı bir yoğunluk artmış oldu beğenenler de haliyle almış bulundu oyunu şuan akşam 8 9 saatlerinde +25 kişilik bir sıra oluyor güzel oyun dönüyor serverda. @BurakKKKKK ben yardımcı olmaya çalışırım sana hatta görüpte bilmiyorum diyen başka arkadaşlar varsa onlarada yardımcı olmaya çalışırım.
Türk serveri açıldıysa hemen indiriyorum oyunu. Ne zamandır bekliyorum Türk serverinin açılmasını, 1 ay öncesine kadar oynuyordum daha açılmaz diyerek sildim. Şansa bak arkadaş xD

@BigBangZero şuan serverda bir çok yeni başlayan arkadaş olmasına rağmen ayak uydurmaya çalışanlar ile birlikte güzel oyunlar dönüyor eğer katılırsan keyifli bir oyun geçirirsin.
Dün 4 saat bekleyip indirdim, indirdiğime de değdi cidden. Aşırı güzel ama yeni başlayanlar bazen çok panikleyip ne yapacaklarını bilemiyorlar. Ben oyunu ciddi ve disiplinli oynamayı seviyorum yani gerçek bir asker gibi. Eğer benim gibi oynayan bir kaç kişi bulursam takım kurmayı düşünüyorum.

@BigBangZero evet malesef öyle bir problem var fakat oyuncular alıştıkça oyunlar daha keyifli olmaya devam edecek benim tahminimce. Server yöneticeleri ve bizde adminler olarak yeni oyunculara oyun içerisinde bilgi aktarımı sağlayıp oyunu objektife doğru oynama konusunda zaten yardımcı olmaya çalışıyoruz ekstra olarakta benim takımım yeni oyunculara destek vermeye çalışıyor ki her takım bu şekilde. Bizim insanımızda şöyle bir problem var yeni başlasa bile ben çok iyi biliyorum algısı olduğu için çok fazla kulak asmıyorlar ve cod,bf tarzı hızlı oyun bekliyorlar malesef.

@BigBangZero evet malesef öyle bir problem var fakat oyuncular alıştıkça oyunlar daha keyifli olmaya devam edecek benim tahminimce. Server yöneticeleri ve bizde adminler olarak yeni oyunculara oyun içerisinde bilgi aktarımı sağlayıp oyunu objektife doğru oynama konusunda zaten yardımcı olmaya çalışıyoruz ekstra olarakta benim takımım yeni oyunculara destek vermeye çalışıyor ki her takım bu şekilde. Bizim insanımızda şöyle bir problem var yeni başlasa bile ben çok iyi biliyorum algısı olduğu için çok fazla kulak asmıyorlar ve cod,bf tarzı hızlı oyun bekliyorlar malesef.
Katılıyorum, ben yeni oyunculara sürekli yardımcı olmaya çalışıyorum fakat eninde sonunda öldükleri için direk ALT+F4 atıyorlar. Halbuki biraz alışsalar oyun çok eğlenceli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı