Squad oyununda mikrofon gerekli mi?

Ar0nell

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Squad alacağım ve İngilizcem iyi bu konuda sıkıntı yok ama mikrofonum yok yani milsim serverlarında dolayısıyla sesli konuşamam bu sorun oluşturur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sesli konuşmak mangada çok önemli devamlı bir info dönüyor bunları alıp vermek için şart. Bunun dışında sl olabilmek için de yine mikrofon olmak zorunda.

Çoğu milsim serverı sesli iletişimi zorunlu kılar. Mikrofonunuz olmadığı için bu serverlarda oynamakta zorlanabilirsiniz. Ama Casual serverlar genellikle sesli iletişimi zorunlu kılmaz.

Merhaba, Squad alacağım ve İngilizcem iyi bu konuda sıkıntı yok ama mikrofonum yok yani milsim serverlarında dolayısıyla sesli konuşamam bu sorun oluşturur mu?

WO Mic diye uygulama var dostum, ben uzun yıllar kullandım. Telefon microfonunu bilgisayarda kullanabiliyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

WO Mic diye uygulama var dostum, ben uzun yıllar kullandım. Telefon microfonunu bilgisayarda kullanabiliyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu görmüştüm eski telefonda bir işe yaramadı ama yeni telefonda belki olur.

Edit: Oldu ama oyun için denemedim, deneyip yazacağım. Teşekkürler

Son düzenleme:
Bunu görmüştüm eski telefonda bir işe yaramadı ama yeni telefonda belki olur.

Edit: Oldu ama oyun için denemedim, deneyip yazacağım. Teşekkürler.

Discord, Valorant vs. aklına gelebilecek bütün oyunlarda sıkıntısız uzun yıllar kullandım. Oyun içi ses ayarlarından giriş aygıtını, WO Mic seçtigin sürece sıkıntı çıkarmaz. Discord örnegini fotograf olarak bıraktım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    20,3 KB · Görüntüleme: 3
Discord, Valorant vs. aklına gelebilecek bütün oyunlarda sıkıntısız uzun yıllar kullandım. Oyun içi ses ayarlarından giriş aygıtını, WO Mic seçtigin sürece sıkıntı çıkarmaz. Discord örnegini fotograf olarak bıraktım.
Oyun içinde de sesim bana geliyor bunu engellemenin bir yolu var mı?

Düzelttim teşekkürler.

Bu arada söylemeyi unuttum işe yarıyor mikrofonu olmayan arkadaşlar denesin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı