Squid Game çok abartılı

Bazı mantık hataları ve abartılı oyunculuklar var ama izledim, kötü zaman geçirmedim.

Kimin ne dediğinden bana ne? Herkes aynı şeyi sevecek diye bir kural yok. Fanatizm de, çoğu zaman önyargı da kötü şeyler.

Rekabetçi, açlık oyunları, hayatta kalma konularını işleyen film ve dizileri severim şahsen. Haliyle bu diziyi de çok beğendim. Abartma konusuna gelirsek, severiz abartmayı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Rekabetçi, açlık oyunları, hayatta kalma konularını işleyen film ve dizileri severim şahsen. Haliyle bu diziyi de çok beğendim. Abartma konusuna gelirsek, severiz abartmayı:

En alttakini görünce cringe krizi geçirdim hocam o nedir öyle yahu?
Diziden bıktırır bunlar.

Squid game' in prodüksiyonu çok güzel. İşin içinde baya gizem var. Senaryoda birkaç sahne abartılı saçma. Popüler kültür işte beğenen varsa direk tanıdık akraba herkese öneriyor. Böyle ünlü oluyorlar.

Nerede çokluk orada bilmem-ne demişler. Barış Özcan gibi bir adamın bile kitlesi leş. Kitle çoğaldıkça bozuluyor, mide bulandırıyor. Mis gibi Minecraft'a daha yeni yeni insanlar güzel oyun demeye başladı, kitlesi o kadar kötüydü ki zamanında.

Kore oyunculukları kendiliğinden abartı oldugu için biz alışkın değiliz, tuhaf geliyor. Korece ilk birkaç bölüm kulak tirmalasa da sonradan alıştım.

Bunun dışında uzun süredir izlenebilecek bir içerik olmamasından dolayı zamanlaması güzel oldu.

Bircok mantık hatası var tabii ki ama bunları görmezden gelince dizi akiyor, nadiren seri şekilde dizi izliyor olmama rağmen bu dizinin akıcılığı ve merak unsuru oldukça yüksek. Beni izlettirmeyi başardı.

Verdiği bazı önemli mesajlar da anlayana bir şeyler katmistir. Dümdüz bir dizi değil yani.

Ufak tefek gizemlerini de tahmin edince keyif verdi finali.

Kısacası iyi insan olun, para her şeye çözüm değil diyor. Gerçekten öyle mi? :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı