SS Apex M400 vs Corsair Strafe Red

bloudosia

Kilopat
Corsair Strafe’in stoklarda olmadığını biliyorum. İkisinin arasında fiyat farkı yok denecek kadar az. Hangi klavye daha kaliteli? Ve ne yönden kaliteli olduğunu kısa bir özet geçebilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok denecek kadar az derken hocam? Arada inanılmaz bir fiyat farkı var ve aynı sınıf ürünler bile değil karşılaştırma yapılmamalı bence bu iki ürün arasında, zaten herşey ortada diye düşünüyorum.
Corsair Gaming Strafe Red LED Cherry MX Kırmızı Mekanik Fiyatı
Steelseries Apex M400 Aydınlatmalı Mekanik Klavye (UK) | Steelseries | Steelseries Sömestr Kampanyası Steelseries Apex M400 Mekanik Klavye Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

İkiside ikinci el ama sıfır gibi kullanılmış güvendiğim bir arkadaştan. Biraz farklı olduğu için durum böyle kısaca açıklayayım.

Uygun fiyata bulabilirseniz ne mutlu size fakat arada ciddi bir fiyat farkı var ve sıfır alacaksanız M400 alabilirsiniz. Bende indirimleri takip ederek yeni aldım ve aldığıma pişman olmadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı