SS Arctis 3 Ses Ayarları

Zostawww

Decapat
Arkadaşlar bugün Arctis 3 kulaklığım geldi, kaba ayarlarını yaptım. Çok kaliteli ses veriyor kulaklık. Mikrofonuna ise hayran kaldık Discord üzerinden konuştuğum arkadaşlarımla.

Sizden ricam, sizin kullandığınız ayarları paylaşmanız. Onları da deneyimlemek istiyorum. Belki daha iyi bi deneyim sunabilirler bana.

Ayrıca bir sorum olacak. Bildiğiniz gibi mikrofonu ayarlarken test etme gibi bir imkanımız da var. Test ederken ses seviyesi en üstteyken hafif bir cızırtı geliyor. Acaba herkeste var mı yoksa sorun nerde olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctis 5 kullanıyorum fakat bu ayarları kullanabilirsiniz.

1537369068902.png

Nerden aldınız ve fiyatını öğrenebilir miyim.
İtopyadan indirimdeyken 349Tl+7Tl gibi bir kargo ücretiyle satın aldım. Ama bugünAmazon Türkiye sitesinde 299Tl fiyatla satılmış tahmin edeceğiniz gibi hemen bitmiş. Amazon satıcılı bulursanız kâr edersiniz.
Arctis 5 kullanıyorum fakat bu ayarları kullanabilirsiniz.

Eki Görüntüle 332293
Çok teşekkür ederim deneyeceğim bunları.
Arkadaşlar özür dileyerek ilk mesajda belirtmediğim bir durum var belirtmek istiyorum. Benim önceliğim R6 Siege oyunu. Özellikle onun için yapılmış ayarınız varsa çok daha güzel olur.

İtopyadan indirimdeyken 349Tl+7Tl gibi bir kargo ücretiyle satın aldım. Ama bugünAmazon Türkiye sitesinde 299Tl fiyatla satılmış tahmin edeceğiniz gibi hemen bitmiş. Amazon satıcılı bulursanız kâr edersiniz.

Çok teşekkür ederim deneyeceğim bunları.
Arkadaşlar özür dileyerek ilk mesajda belirtmediğim bir durum var belirtmek istiyorum. Benim önceliğim R6 Siege oyunu. Özellikle onun için yapılmış ayarınız varsa çok daha güzel olur.
Compsression'daki çizgi mutlaka en solda olsun derdin ses kasmak ise.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı