SS Arctis 3 vs Razer BlackShark v2X

Bütçe
1300
Mikrofon kalitesi nasıl ? Uzun kullanımda terleme ve kulakta acıtma yapıyor mu ?
Mikrofon kalitesi de gayet iyi. Kulak pedleri daire yerine oval şekilde olduğu için kulağın tamamını içine alıyor ve asla acıtmıyor. Ama pedler kafamı baya sardığı için terletme oluyor 1 saatlik kullanımda bile.

Belki de havalar sıcak olduğu içindir. Bilemiyorum.

Mikrofon kalitesi de gayet iyi. Kulak pedleri daire yerine oval şekilde olduğu için kulağın tamamını içine alıyor ve asla acıtmıyor. Ama pedler kafamı bayağı sardığı için terletme oluyor 1 saatlik kullanımda bile.

Belki de havalar sıcak olduğu içindir. Bilemiyorum.

Hocam kulak pedleri kumaş değil galiba bu bile sıcak havalarda terleme yapmasına bir sebep. Daha önce G430 kullandım 6,5 sene, Razer'e nedense pek ısınamıyorum şu an forumda F/P olarak bütçede en iyi kulaklık diyorlar fakat benim gönlüm SS'den yana. Çok kararsız kaldım.

Hocam kulak pedleri kumaş değil galiba bu bile sıcak havalarda terleme yapmasına bir sebep. Daha önce G430 kullandım 6,5 sene, Razer'e nedense pek ısınamıyorum şu an forumda F/P olarak bütçede en iyi kulaklık diyorlar fakat benim gönlüm SS'den yana. Çok kararsız kaldım.
Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Pedler yarı kumaş.

V2 için bütçem yetmiyor hocam çok fark var arada. X modelleri kronik sorunlu mu yani?

Hocam 3.5 mm jack girişli model zaten tenchopat incelemesinde de sanal 7.1 kullanıyor demişler videoyu dün izledim. Malzeme kalitesini övüyorlar fakat performans konusunda kullanıcılar ikiye bölünmüş durumda olduğunu görüyorum.

Bana o şekilde söylendi. Ben de de belirttiğim gibi Kraken X var ama şu anda çok bir sorununu görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı