SS Arctis 3'ün 7.1 açılmalı mı?

sesdahisi

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. SS Arctis 3 modeline sahibim. Bazı yabancı forumlarda 7.1'i kapatın gibisinden yazılar okudum. Kullanan var mı? 7.1 aktif mi, deaktif mi etmeliyim? Bu arada PUBG ve CS:GO vs. FPS oyunları oynuyorum.

rnwq.png
rth.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Açabiliyorsan aç bu kadar kanser bir yazılım olamaz. Satın alanların çoğu kulaklığı tam anlamıyla kullanamıyor. Yazılımı çakışıyor özellikleri çalışmıyor. Eğer açabiliyorsan açmalısın.

Açabiliyorsan aç bu kadar kanser bir yazılım olamaz. Satın alanların çoğu kulaklığı tam anlamıyla kullanamıyor. Yazılımı çakışıyor özellikleri çalışmıyor. Eğer açabiliyorsan açmalısın.
Dediğiniz her şeye katılıyorum.Benim bulduğum bir yöntem var. Ne kadar olur onu bilemem ama
1.Realtek ve engine sil
2.Realteki kur reset at sonra ssi kur reset at
3.Kasanın arka jackındaysa kulaklığı çıkar öne tak ve engine yazılımından ayarları yap.(Ekolayzerda değişme oluyor mu diye)
Ve başlangıçta realtek ve ss engine birlikte çalışması lazım yoksa enginedeki ayarların deaktif oluyor.
Ben de çok fazla araştırdım,anlatıklarımı bir denemeni öneririm.

Dediğiniz her şeye katılıyorum.Benim bulduğum bir yöntem var. Ne kadar olur onu bilemem ama
1.Realtek ve engine sil
2.Realteki kur reset at sonra ssi kur reset at
3.Kasanın arka jackındaysa kulaklığı çıkar öne tak ve engine yazılımından ayarları yap.(Ekolayzerda değişme oluyor mu diye)
Ve başlangıçta realtek ve ss engine birlikte çalışması lazım yoksa enginedeki ayarların deaktif oluyor.
Ben de çok fazla araştırdım,anlatıklarımı bir denemeni öneririm.
Denedim her türlüsünü denedim. Bir ara düzelmişti bilgisayarı kapatıp açtığımda yeniden bozuldu. Laptop kullanıyorum kulaklığa lafım yok ama yazılımı sıkıntılı kos koca SS önüne geçmeli bunun.

Selamlar. 7.1 açılmaması derken kastınız ne acaba ? Açılmıyor mu yoksa açıldı gibi görünüp aslında açılmaması mı ?

Selamlar. 7.1 açılmaması derken kastınız ne acaba ? Açılmıyor mu yoksa açıldı gibi görünüp aslında açılmaması mı ?
Kulaklık şuan tekrar düzeldi çok garip şu yazılımı. Çalışmadığı zaman ayarlarla oynayabiliyorum fakat kayıt olmuyor. Dolayısıyla kulaklığa etki etmiyor. Yani hiçbir şey değişmiyor. Şuanda düzeldi fakat bilgisayarı açıp kapattığımda tekrar bozulacaktır. Sürekli aynı şey oluyor.

Kulaklık şuan tekrar düzeldi çok garip şu yazılımı. Çalışmadığı zaman ayarlarla oynayabiliyorum fakat kayıt olmuyor. Dolayısıyla kulaklığa etki etmiyor. Yani hiçbir şey değişmiyor. Şuanda düzeldi fakat bilgisayarı açıp kapattığımda tekrar bozulacaktır. Sürekli aynı şey oluyor.
İlginç gerçekten. Umarım yakın zamanda düzeltirler bu sorunu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı