SS Arctis 5 gürültü engelleme sorunu

Typh

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Mühendis
Arctis 5 kullanıyorum ama gürültü engelleme problemi var sanırım. Mouse tıklaması, arkadan gelen kapı sesi, klavye tuş sesi her şey karşı tarafa gidiyor. Noise reduction ayarı ile oynasam da en ufak değişim yok. Sanki çalışmıyormuş gibi. Sizde böyle bir durum var mı?

Arctis 5 kullanıyorum ama gürültü engelleme problemi var sanırım. Mouse tıklaması, arkadan gelen kapı sesi, klavye tuş sesi her şey karşı tarafa gidiyor. Noise reduction ayarı ile oynasam da en ufak değişim yok. Sanki çalışmıyormuş gibi. Sizde böyle bir durum var mı?
Ayarı kaydetmeyi unutmayın.

Ayarı kaydetmeyi unutmayın.
Kayıt ediyorum. Hatta live preview on seçeneğini açık bırakıorum normalde. Kaydetmesen de yaptığın değişikliği gösteriyor. Ama gürültü engellemeye yönelik hiçbir şey yok kulaklıkta.

Kayıt ediyorum. Hatta live preview on seçeneğini açık bırakıorum normalde. Kaydetmesen de yaptığın değişikliği gösteriyor. Ama gürültü engellemeye yönelik hiçbir şey yok kulaklıkta.
Ben de kendi sesini duyma modunu (live preview) bugün açmayı denedim fakat çalışmadı. 7.1'i de açtım ama sesler hiç değişmedi. Ben mi beceremedim yoksa sorun mu var merak ettim.

Ben de kendi sesini duyma modunu (live preview) bugün açmayı denedim fakat çalışmadı. 7.1'i de açtım ama sesler hiç değişmedi. Ben mi beceremedim yoksa sorun mu var merak ettim.
Live preview kendi sesini duyma değil. O o anda ki yaptığın değişikliği hemen uyguluyor save demek zorunda kalmıyorsun. Kendi sesini duyma modu mic sidestone. Onda da çok yüksek seviyede bağırman lazım o zaman kulağına geliyor.

Programı güvenli modda kaldırıp yüklemeyi deneyin, yazılımsal olması muhtemel.
Programı ve sürücüleri kaldırıp yeniden yükledim hala devam ediyor. Klavye tuşlarına basmadan elimi klavyeye sürüp dolaştırma seslerim karşıya gidiyor. Basarken yarı yarıya iletiyor sanki.

Programı ve sürücüleri kaldırıp yeniden yükledim hala devam ediyor. Klavye tuşlarına basmadan elimi klavyeye sürüp dolaştırma seslerim karşıya gidiyor. Basarken yarı yarıya iletiyor sanki.

Bende aynı kulaklıktan aldım, ne yaptıysam gürültü engelleme sorununu çözemedim. Siz çözüm bulabildiniz mi?

Bende aynı kulaklıktan aldım, ne yaptıysam gürültü engelleme sorununu çözemedim. Siz çözüm bulabildiniz mi?
Aktif olarak hala uğraşıyorum. Şimdi PC başına geçip tekrar bir şeylere bakacağım ama sanmıyorum. Ss engine içerisinde gürültü engelleme ayarı yok. Arctis 3 için vardı problem burada olabilir. Arctis 3 taktığımda sorun olmuyor. Ses biraz az gidiyor doğal olarak ama dış sesler gitmiyor hiç. Sizdeki problem benle aynı mı? Discord kanalına ilk girdiğinide sorun yokken bir iki dk konuştuktan sonra çoğu sesi alıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı