SS Arctis 5 gürültü engelleme sorunu

Aktif olarak hala uğraşıyorum. Şimdi PC başına geçip tekrar bir şeylere bakacağım ama sanmıyorum. Ss engine içerisinde gürültü engelleme ayarı yok. Arctis 3 için vardı problem burada olabilir. Arctis 3 taktığımda sorun olmuyor. Ses biraz az gidiyor doğal olarak ama dış sesler gitmiyor hiç. Sizdeki problem benle aynı mı? Discord kanalına ilk girdiğinide sorun yokken bir iki dk konuştuktan sonra çoğu sesi alıyor.

Klavye ve fare sesi olduğu gibi karşıya gidiyor. Noise reduction aktif olmuyor, aktif olsa sorun çözülecek. Reddit'te araştırdığım kadarıyla sorunun yazılımsal olmadığını yazmışlar. Yarın garantiye göndermeyi düşünüyorum.

Klavye ve fare sesi olduğu gibi karşıya gidiyor. Noise reduction aktif olmuyor, aktif olsa sorun çözülecek. Reddit'te araştırdığım kadarıyla sorunun yazılımsal olmadığını yazmışlar. Yarın garantiye göndermeyi düşünüyorum.
Garanti biraz sıkıntı Steelseries'de. Ama gönderme şansınız varsa gönderin. Bana donanımsal bir sorun gibi gelmiyor.

Arkadaşlar aynı sorunu yaşıyorum hala kullanıyorsanız neler yaptınız? Sorunu çözebildiniz m? Paylaşırsanız sevinirim.

Arkadaşlar aynı sorunu yaşıyorum hala kullanıyorsanız neler yaptınız? Sorunu çözebildiniz m? Paylaşırsanız sevinirim.
Maalesef aynı durum düzelmedi. Arctis 3'te yoktu ama bunda Discord üzerinden elle ses ayarını kısmak zorunda kaldım.

Ben de kendi sesini duyma modunu (live preview) bugün açmayı denedim fakat çalışmadı. 7.1'i de açtım ama sesler hiç değişmedi. Ben mi beceremedim yoksa sorun mu var merak ettim.
Live preview hakkında arkadaş bilgilendirme yapmış. 7.1'i açtığın zaman atıyorum bi oyun oynuyorsun bu oyun ses düzeneği 7.1 için tasarlanmadıysa değişiklik olmaz. Pubg'de 7.1 fark ediyordu Cs de fark etmiyordu çünkü Pubg 7.1 destekliyor Cs desteklemiyordu. (en son 2 sene önce cs oynadım)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı