SS Prime alınır mı?

Ben Logitech G102 kullanıyorum, gayet beğendim. Önceden bi tane rampage kullanıyordum ve logitech e geçince iyi anlamda bi fark hissettim sandi daha iyi kontrol edebiliyormuşum gibi :D. Ama steelseries hiç kullanmadım belki daha iyidir.

Pençe şeklinde tutuyorum elimde orta büyüklükte hocam.
Uzun kullanımda eliniz biraz ağrıyabilir belki claw tuttuğunuz için ama çoğu mouse zaten palm için üretiliyor. İllaki ağrır yani. Alabilirsiniz. Eliniz çok küçükse razer cobra'da bakabilirsiniz.

Ben Logitech G102 kullanıyorum, gayet beğendim. Önceden bi tane rampage kullanıyordum ve logitech e geçince iyi anlamda bi fark hissettim sandi daha iyi kontrol edebiliyormuşum gibi :D. Ama steelseries hiç kullanmadım belki daha iyidir.
G102 ile bunun arasında dağlar var.

Ben Logitech G102 kullanıyorum, gayet beğendim. Önceden bir tane Rampage kullanıyordum ve Logitech'e geçince iyi anlamda bir fark hissettim sandi daha iyi kontrol edebiliyormuşum gibi :D. Ama SteelSeries hiç kullanmadım belki daha iyidir.

Bem de G102 kullanıcısıyım ama SS Prime bir iki tık daha iyi. He tabii aralarında kücük bir fiyat farkı var. Bütçe çıkmazsa SS Prime'a alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı