SS QcK+ Howl Kaymıyormuş Gibi Hissettiriyor

dafry

Hectopat
Makaleler
3
SteelSeries QCK+ CS:GO HOWL Edition Mousepad'im sanki pek kaymıyor gibi hissediyorum, alalı 1 ay oldu olmadı. Bunu 2. el olarak 130 liradan satsam ve düz Qck+ alsam saçma bir iş mi yapmış olurum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Komikmiş :D Mousepad'i zaten en iyi en soft/smooth kayanını tercih etmemiz gerekiyor. Dediğiniz gibi bir durum yok.
O zaman speed bir mouse tercih etmeliydiniz. Ben hem SS QCK Mass kullandım hem de Razer Goliathus Speed kullandım ve Razer kesinlikle SS'e göre akıyordu ama ben ben düşük DPI'da kullandığım için SS Benin isteklerimi daha iyi karşılıyordu. Eğer kaymadığını düşünüyorsanız satıp farklı mousepadleri denemenizi öneririm.

Arkadaşlar mousepad'imin sorunu ne diye sormadım veya şunu mu almalıydım diye sormadım. Şunu alsam saçma olur mu diye sordum.

Hiç sanmıyorum. Benim arkadaşımda da Dark Passage versiyonu var hiç böyle bir şikayetini duymadım. Onlara gidip bilgisayarı ben kullandığım zamanda böyle bir hissiyat oluşmadı ki bende de şu an QCK Mass var. Daha önceden kullandığınız mousepad neydi peki de şimdi kaymıyor hissiyatı oluşturdu?

Hiç sanmıyorum. Benim arkadaşımda da Dark Passage versiyonu var hiç böyle bir şikayetini duymadım. Onlara gidip bilgisayarı ben kullandığım zamanda böyle bir hissiyat oluşmadı ki bende de şu an QCK Mass var. Daha önceden kullandığınız mousepad neydi peki de şimdi kaymıyor hissiyatı oluşturdu?
Ya bilmiyorum öyle hissediyorum ama emin değilim belkide performansı budur :D. Eski mousepad G300S yanında çıkandan.

Bence istediğiniz mousepadi bulmak için teknoloji marketlere gidip deneyin. Çünkü ben mousepad ile alakalı bir sıkıntı olabileceğini düşünmüyorum yani teknolojik bir parça değil ki bozulsun. Veya mouse ile alakalı da sıkıntı olabilir. Belki de skatezleri aşınmıştır artık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı