SS QCK ile Glorious Elements Ice arasında fark olur mu?

XenoValoBalo

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar SS QCK medium kullanıyorum ve Glorious Elements Ice almayı planlıyorum, sizce iyi bir değişiklik olur mu?

Eğer bütçeniz artarsa klasse longteng modelleri ikisindende iyidir.

Neden 800 TL'ye tiger Gaming longteng ya da EBA almak varken, çakmasını 500 TL almayı öneriyorsunuz, o kadar iyi mi?

Fiyati geçenlerde 359TL idi, şu anki fiyatı artmış olabilir. 359 TL'ye verdiği performans açısından eşsiz bir ürün diyebilirim. QCK zaten dümenden hallice bir pad. Çakma olayına girmiyorum, bu fiyata uretilebiliyorsa çakma değil gerçek fiyattan satılıyordur.

Fiyati geçenlerde 359TL idi, şu anki fiyatı artmış olabilir. 359 TL'ye verdiği performans açısından eşsiz bir ürün diyebilirim. QCK zaten dümenden hallice bir pad. Çakma olayına girmiyorum, bu fiyata uretilebiliyorsa çakma değil gerçek fiyattan satılıyordur.

Klasse çakma ürün üreten bir marka kanks.

Hocam klasse tonla mouse padin klonunu üreten bir firma. Orijinal ürünler 35-30 dolardan satılıyorken, adamlar klonunu 15-20 dolardan satıyor.

Uzun vadeli gibi gözükmüyor incelemelerden anladığım kadarıyla. Üzerindeki kaplama zamanla aşınıyor mouse bir süre sonra kaymayı kesiyor muhtemelen.

Son düzenleme:
Ice hiç önerilmiyor hocam. Gerçekten aşırı hız ve kontrolsüz hız pedi olduğu çok söyleniyor. Fire düşünebilirsiniz.

Geri
Yukarı