SS Rival 3 vs Corsair M55 RGB Pro

Nasıl yani biraz açar mısın? M55 RGB Pro örgülü kabloya sahip diye biliyorum.

3 senedir Rival 3 kullanıyorum kablosu plastik mesela tahta zemindeyse yavaşlatıyor fareyi ya da aniden fareyi çevirince farenin altına kadar uçuyor kablosu ondan dolayı aimini falan alamıyorsun. Bende bu sorunlardan bıktığımdan Wireless arayışındayım :D. Ama fareye lafım yok fare güzel.

3 senedir Rival 3 kullanıyorum kablosu plastik mesela tahta zemindeyse yavaşlatıyor fareyi ya da aniden fareyi çevirince farenin altına kadar uçuyor kablosu ondan dolayı aimini falan alamıyorsun. Bende bu sorunlardan bıktığımdan Wireless arayışındayım :D. Ama fareye lafım yok fare güzel.
Böyle bir şey yapsak aslında sorun olmaz gibi.

Hiç denemedim fikrim yok ama ben ani flickler attığım için yüksek ihtimalle oradaki kalem falan fırlardı.
M55 RGB Pro'ya alışmak uzun sürücek gibi rival 3 iyi gibi geliyor şuan ama hala karar veremedim.
Hiç denemedim fikrim yok ama ben ani flickler attığım için yüksek ihtimalle oradaki kalem falan fırlardı.
Az önce denedim kusursuz oluyor ne kadar hızlı sağa sola çevirsem bile sorun olmuyor.
Rival 3'yi kullanan çok ama aynı zamanda sorun yaşayanı da çok. Belki bu açıdan da ön planda kalıyor olabilir. M55 RGB Pro giriş seviyesi bir mouse. Kötü değil. Günü kurtarır. Çift el kullanımına uygun olduğu için alışması biraz zaman isteyebilir.
Rival 3 siparişi verdim umarım sorun yaşamam.

Son düzenleme:
Hocam aldım ama nedense elime olmadı hayal kırıklığına uğradım, yaklaşık 3 4 saatlik kullanımdan sonra elimin ağrımaya başladığını fark ettim. Bende kutusuna geri koydum iade edeceğim hafta içi.
Geçmiş olsun diyelim. Olabiliyor böyle şeyler. En azından Rival 3'ü kafanızdan sildiniz. Boyut anlamında da size uyacak bir mouse için fikir sahibi oldunuz gözüyle bakmak lazım.

Geçmiş olsun diyelim. Olabiliyor böyle şeyler. En azından Rival 3'ü kafanızdan sildiniz. Boyut anlamında da size uyacak bir mouse için fikir sahibi oldunuz gözüyle bakmak lazım.
Şimdi aklımda 2.el bir zowie almak yada corsair almak var 2.el bir zowie ne kadar mantıklı olur Zowie s1 almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı