SS Rival 3 vs Corsair M55 RGB Pro

Aşağıdaki fare bir süredir 400 TL bandında ve ciddi güncel özellikler barındırıyor. RGB yok ama kaliteli bir ürün. Düşürseniz kaçırmayın derim. Tutuş şeklinizi de karşılar nitelikte. Technopat'ın da RGB versiyonu için incelemesi vardı. Paylaştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşırı büyük haste almıştım çok büyük olduğu için rahatsız etmişti beni, bu da onun gibi duruyor o yüzden olmaz.
Hocam bu arada attığım 2.el kutu ve garantisi yok yine de alınır mı?

Son düzenleme:
Aşırı büyük haste almıştım çok büyük olduğu için rahatsız etmişti beni, bu da onun gibi duruyor o yüzden olmaz.
Hocam bu arada attığım 2.el kutu ve garantisi yok yine de alınır mı?
Hmm. Razer Viper Mini size ufak gelir mi? Ufak fareleri de düşünmeye başladım.

İkinci el tarafında kutusuz ve garantisiz ürün almam v önermem.

Mini olmaz küçük geliyor Zowie S2'den biliyorum o da bana küçük geldi.
PulseFire FPS Pro iyi ama DeathAdder V2 ile ayni DV2 kullandım ve memnun kalmadım.
Basilisk şekli itibarıyla hoşuma gitmiyor.
Ironclaw da büyük bir mouse.
O zaman top size kalıyor. Kişisel beğeninize göre en uygun fareyi siz bulmalısınız. İkinci el hususunda da dediğim gibi kutusuz ve garantisiz ürün önermem.

O zaman top size kalıyor. Kişisel beğeninize göre en uygun fareyi siz bulmalısınız. İkinci el hususunda da dediğim gibi kutusuz ve garantisiz ürün önermem.
Hocam 2.el olmaz ise m55 alayım diyorum ama ona da hayır diyorsunuz corsair hiç mi alınmaz sensörü vesaire fena değil aslında ne gibi bir eksisi var?

Hocam 2.el olmaz ise m55 alayım diyorum ama ona da hayır diyorsunuz corsair hiç mi alınmaz sensörü vesaire fena değil aslında ne gibi bir eksisi var?
M55 çok giriş seviyesi bir ürün. Bütçeniz 450 TL'ye kadar çıkınca düşünülmemeli. Keza çift el kullanımı için dizayn edildiğinden ergonomi sorunları da yaratabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı