SS Rival 600 vs. Logitech G502 vs. SS Rival 700

HADOOOUUKEN

Hectopat
Yer
Sakarya/Adapazarı
Daha fazla  
Arkadaşlar arada kalmamın sebebi şuan G402 kullanıyorum elime biraz uzun gibi geliyor, fazla rahat edemiyorum ve fırsatım varken de farklı marka mouse denemek istiyorum aslında. Öncelikle G502 deneme şansım oldu elime mükemmel oturdu, bayıldım hatta tutuş hissine. SS Rival 700'ü de deneme imkanı buldum o da G402 tarzında ama G402'den daha rahat geldi elime onu bile alabilirim. Asıl merak ettiğim SS 600, hiç deneme imkanım olmadı.
SS Rival 600'ün boyutunu bilen, deneme şansı olmuş yada kullanan arkadaşlar kıyaslama açısından bana fikir verebilirler mi? Yani G502'nin rahatlığını Rival 600'den alabilir miyim? 3 mouse içinden hangisini önerirsiniz? MMO, MOBA, FPS oyunları oynuyorum.
Son olarak sırf başka marka mouse deneyimleme merakım var diye Logitech harici markalara kendimi endekslediğim düşünülmesin. Yapılan önerilere göre hareket edeceğim yanlış anlaşılmasın.

Yorum yazacak herkese şimdiden teşekkürler.

Mobilden yazdım hatalarım varsa şimdiden özür dilerim. Iyi sosyaller arkadaşlar

Son düzenleyen: Moderatör:
G402 kablo ile 144/142 gram.
Rival 700'e geçerseniz size ağır gelmeyecektir.
Bence ya Rival 700 veya Rival 600 alın.
İkisinin birbirinden farklı özellikleri mevcut.
Özellikle Rival 700'ün ilginç özellikleri var.

Ben kendi Rival 700'ümü bilgisayarım bozulduğundan satıyorum.
Almak istersen;
Satılık - 250 TL SS Rival 700

Bir de incelemem var;
Steelseries Rival 700 İncelemesi

Incelemenize baktım çok bilgilendirici olmuş. Yalnız sizin elinize göre elim daha ufak o yüzden rahat edemeyeceğim konusunda endişelerim var ss rival 600, 700 den daha ufaksa bana daha uygundur diye düşünüyorum. Fiyatı da çok uygun koymuşsunuz kararımı kesin verebilirsem almayı düşünebilirim ama öncelikle rival 600 hakkında aydınlanmam gerek. Değerli yorumun için teşekkür ederim

Rica ederim :)
unnamed (1).jpg

Ortadaki 600 sağdaki 700.

bende de Razer Mamba TE var elime özellikle orta kısmı yüksek ve büyük geliyor değiştirmek istiyorum rival 600 nasıldır orta ve küçük el için

Kardesim bugun elime rival 600 geldi inceledim eger elin buyuk degilse tavsiye etmem haricen titresim motoru ve oled ekran var rival 700 senin icin diyebilirim. Attigim postta ikisinin farklari var girip bakabilirsin

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı