SS Sensei Raw vs Deathadder Chroma?

Hexagram

Kilopat
Merhabalar, yeni kulaklık ve fare alacağım. Farede aklımda iki model var. SS Sensei Raw mı, Deathadder Chroma mı? Kulaklıkta ise Max. 250 TL. Mikrofonu güzel ve rahat kulaklık alacağım. Önerilerinizi sunarsanız mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
SS Raw ile Deathadder karşılaştırmak hata aslında ama bende ikisi arasında kaldım. Bütçeniz yetiyorsa Razer iyidir olmadı Steelseries Rival alabilirsiniz. 3üde kaliteli mouselerdir.

Merhabalar, yeni kulaklık ve fare alacağım. Farede aklımda iki model var. SS Sensei Raw mı, Deathadder Chroma mı? Kulaklıkta ise Max. 250 TL. Mikrofonu güzel ve rahat kulaklık alacağım. Önerilerinizi sunarsanız mutlu olurum.
10000dpi , 4g optik sensör ve ergonomi ile deathadder chromayi tavsiye ederim. Bence avantaji 10000dpi olmasi kendi açımdan anlatayım. Ben bf4 ve lol oynuyorum, bf4 te jet kullanirken mouse 9000 dpi a kadar cikartiyorum ama lolde mesela 1800dpi ile oynuyorum. Bu geniş yelpaze beni cezbetti aldim memnunum. Kulaklik aslinda bütçeyi artirabilirseniz razer kraken 7.1 chroma tavsiye ederim. 7.1 çevresel ses sistemi fps oyunlarinda iyi iş görüyor ve bass boost ve özelleştirmeler ilede bir çok oyun kulakliğina göre çok iyi müzik keyfi sunuyor. Ama 250tl bisiy bakıyorum diyorsaniz logitech g430 işinizi görür.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı