SSD %100 kullanıma çıkıyor ve sistem donuyor

1691088723827.png

Smart değerlerinde sistemi kastırıp bitirecek bir şey görünmüyor acaba SSD'den sanal belleği kapatmanız bir işe yarar mı diye düşünmekteyim.

Sadece denemek için hocam.
Hocam görev yöneticisinde system bazen SSD yi zorluyor sorun bu aslında. Sadece bu sabah oldu şuanlık olmadı henüz.

Sadece böyle %100 görüp drop vermezdi normalde. Özellikle HDD ye veya SSD ye download yaparken oluyor.

Hocam görev yöneticisinde system bazen SSD yi zorluyor sorun bu aslında. Sadece bu sabah oldu şuanlık olmadı henüz.
Belki yeni güncellemeden kaynaklı veya diski yeni taktığınız için olabilir. İsterseniz virüs taraması da yapın ama disk sağlığında droplaşıp sistemi donduracak bir şey göremedim. Başka hocalarım da bakabilirler.

Belki yeni güncellemeden kaynaklı veya diski yeni taktığınız için olabilir. İsterseniz virüs taraması da yapın ama disk sağlığında droplaşıp sistemi donduracak bir şey göremedim. Başka hocalarım da bakabilirler.
Ya yok aslında HDD ve SSD de sorun yok diyorsanız sorun yok :D En kötü format atarım korkum bozuk olmalarıydı. HDD özellikle daha yeni aldım ve sıfır ürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı