SSD almak mantıklı mı?

Bütçe
250Tl

EGEMENK

Decapat
240GB SSD almak istiyorum. Hazır fiyatlar biraz aşağı çekilmişken ama aklıma takılan bir durum var. Benim şu anda kullandığım sistem eski Allah nasip ederse komple sistem güncellemesine de gideceğim. Asıl sorum şu: Ben SSD alıp kendi bilgisayarıma taksam bu PC'ye etkisi ne kadar olur, ve sonraki sisteme takabilir miyim? Bu yaz veya önümdeki yıl içerisinde güncelleyeceğim Allah nasip ederse. Şimdiden çok teşekkürler.
Bu arada bulduğum SSD 240GB SanDisk Plus 245TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonraki sisteme takabilirsiniz.
Sistemde HDD kullanıyorsanız hız açısından ciddi bir kazanç elde edersiniz.
250 lira bütçede Apacer veya Patriot SSD'lere bakılabilir.

240GB SSD almak istiyorum. Hazır fiyatlar biraz aşağı çekilmişken ama aklıma takılan bir durum var. Benim şu anda kullandığım sistem eski Allah nasip ederse komple sistem güncellemesine de gideceğim. Asıl sorum şu: Ben SSD alıp kendi bilgisayarıma taksam bu PC'ye etkisi ne kadar olur, ve sonraki sisteme takabilir miyim? Bu yaz veya önümdeki yıl içerisinde güncelleyeceğim Allah nasip ederse. Şimdiden çok teşekkürler.
Bu arada bulduğum SSD 240GB SanDisk Plus 245TL.

Çok işe yarıyor. İndirme hızı olsun her şeyde çok verimli bir donanım parçası SSD almanı öneririm

Ben 2-3 gün önce SSD aldım PC 80-90 saniyede açılıyordu, şimdi 15 saniyede açılıyor. Gerçekten çok fark etti. SSD olarak WD Green 240 GB SATA SSD ve Patriot burst 240 GB SSD öneririm. Paran varsa Samsung al.

Özellikle Windows 10 için inanılmaz fark ediyor, kesinlikle tavsiye ediyorum. Uzun yıllar HDD kullanmış ve o problemleri çekmiş biri olarak; bilirim o ağır çalışmaları, 100% disk kulanımlarını...

Kesinlikle katılıyorum. HDD ile Windows 10 kullanılmaz.

Hocam söz çok güzelmiş imzanızdaki.

Yeni konular

Geri
Yukarı