SSD disk biçimlendirme sonrası eski haline dönüyor

YunusYENEROGLU

Hectopat
SSD veya HDD modeli
Hikvision C100
Merhaba,

Hikvision C100 marka model, 240GB kapasiteli SSD disk ile ilgili biçimlendirme konusunda şöyle bir sıkıntı var: Biçimlendirme yaparken hata alınmıyor ve disk eski haline geri geliyor. Diskpart, minipartition tool, Windows üzerinden disk yönetiminden ayrı ayrı denedim çözemedim. Aynı durumu yaşayan varsa yardımlarınızı rica ederim.

Elimdeki 2 adet Hikvision c100 ssd de aynı sorunu yaşadım. Sanırım bu ürünün genel problemi. Hikvisiona güvenlik cihazlarından aşinayım ama bu ssd işinde pek başarılı değil anlaşılan.. Değişim ya da iade yapmaktan başka çare yok

O zaman bu serideki SSD' lerin içindeki hafıza modülü / çipi kronik sakat demektir.
Bütçe varsa WD Blue veya Samsung Evo' dan şaşmamak lazım.

Ayrıca şu konuya da bir bakın derim.

O zaman bu serideki SSD'lerin içindeki hafıza modülü / çipi kronik sakat demektir.
Bütçe varsa WD Blue veya Samsung EVO'dan şaşmamak lazım.

Ayrıca şu konuya da bir bakın derim.

Low Level Format yemiyor hocam, denedim onu da. İşlemin başında diske erişim sağlanamıyor tarzı bir hata veriyor. Elimde farklı işler var, vakit buldukça uğraşacağım o diskle, çözüm sağlayabilirsem yazarım buraya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…