SSD doğru yere mi takılmış?

crixus1940

Hectopat
Arkadaşlar Userbenchmark ile sistemi test ettim az önce. SSD'nin yanlış yere takılmış olacağını söylüyor. Kasayı açsam nasıl anlarım? Veya açmadan anlamak mümkün mü?

Sistemi hazır aldım. Kendim toplamadım.
TECNHO.png

Son düzenleyen: Moderatör:
DDR4 anakartınız var ve SATA II kullanan bir DDR4 görmedim şahsen, yoktur da. SSD firmware güncellemesini yapınız ve CrystalDiskMark ile de hız testine sokunuz, site ile ilgili bir yanlışlık olabilir. Hazır sistem ise de SATA III kablo kullanılmış olması gerek, anakart kutusu içerisinden çıkan kablo kullanılır genelde.

Sata III portu neresiyse oraya takın. Anakart kullanım kitabına bakın. Bazen SataIII portları default olarak BİOS içerisinde SataII olarak tanımlanıyor. SataIII olarak Enamble etmek gerekebiliyor.
Sisteminiz SataII çalışıyor gibi gözüküyor.

Arkadaşlar Userbenchmark ile sistemi test ettim az önce. SSD'nin yanlış yere takılmış olacağını söylüyor. Kasayı açsam nasıl anlarım? Veya açmadan anlamak mümkün mü?

Sistemi hazır aldım. Kendim toplamadım.
Eki Görüntüle 549267
O site forumda yasaklı. Onun verdiği değerlere de pek güvenemedim.

CrystalDiskMark ile SSD diskine test yapıp paylaşır mısın ? O program da düşük değer gösterirse o zaman çözüm arayalım.

Bu çok saçma ben bu sistem'de dishonored 2 adlı oyunu orta ayarlar'da 5 22 FPS arası çalıştırdım fakat burada gösterdiği sonuç saçma kesinlikle sahte bilgiler veriyor.

1588215846548.png

1588215894583.png

1588215907349.png

O site forumda yasaklı. Onun verdiği değerlere de pek güvenemedim.

CrystalDiskMark ile SSD diskine test yapıp paylaşır mısın? O program da düşük değer gösterirse o zaman çözüm arayalım.

Yani aynen o sitedeki sonuçlar tamamen düzmece.

Kullanmayın !

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı