SSD düşük hız okuma yazma

Buğra Akıllı

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Nvidia RTX 3060
İ5 12100f
Asus H610-m
XPG VALOİR AİR
SSD veya HDD modeli
Kingston
Anakart
Asus H610-M
Selamünaleyküm arkadaşlar 3500 okuma yazma SSD var fakat görseldeki gibi USB'den PC'ye veya tam tersi olduğunda 20 MB hız ile atıyor neden acaba?

IMG_20230707_005349_931.jpg

Selamünaleyküm arkadaşlar 3500 okuma yazma SSD var fakat görseldeki gibi USB'den PC'ye veya tam tersi olduğunda 20 MB hız ile atıyor neden acaba?

Eki Görüntüle 1851045
Normal nedeni ise bir dosyayı çıkarırken veya başka bir yere atarken içinde çok fazla sayıda düşük boyutlu dosyalar varsa o kadar seri olmuyor.

Normal nedeni ise bir dosyayı çıkarırken veya başka bir yere atarken içinde çok fazla sayıda düşük boyutlu dosyalar varsa o kadar seri olmuyor.
Ya ama çok saçma ben bu SSD yi tek seferde 20gb dosya atsın diye almadım ki o zaman tek amacı video resim atmak olurdu :(

Çünkü USB'nın okuma ve yazma hızı ne kadara o kadar kopyalarsın ve yazarsın.
Tamamda zaten bilgisayarda olan bir şeyi ben yerini değiştirirken beklemiyorum ki PC den USB ye atarken de oluyo

Bu konu size yardımcı olabilir:
Bakıyorum hemen hocam

Bu konu size yardımcı olabilir:
Hocam burda laptobun eski olmasından bahsediliyor ben 2 hafta önce aldım pc yi ve masaüstü

Şimdi düşündüm de @Hououin Kyouma hocamın dediği doğru olabilir.

Eğer USB portunuz USB 2.0 ise portu USB SS yazana veya mavi olana değiştirip tekrar deneyin. O da olmuyorsa USB'nizi 3.0 sürümünde bir USB ile değiştirin.
USB de port ta 3.2 ama maalesef düşük hız

Yeni konular

Geri
Yukarı