SSD en doğru şekilde tamamen nasıl temizlenir?

Hocam ne diyorsunuz biz size yani içindeki dosyaları mı temizlemek istiyorsunuz yoksa dışındaki kiri tozu mu temizlemek istiyorsunuz diye soruyoruz bu soruda anlamayacak ne var?

Sorum donanımsal değil yazılımsal peki bunu anlamayacak ne var mantıken sorum donanımsal olsaydı bunu söylerdim veya SSD nasıl doğru şekilde temizlenir değil de kasa nasıl doğru şekilde temizlenir diye sorardım mantıklı olan bu.

Sorum donanımsal değil yazılımsal peki bunu anlamayacak ne var mantıken sorum donanımsal olsaydı bunu söylerdim veya SSD nasıl doğru şekilde temizlenir değil de kasa nasıl doğru şekilde temizlenir diye sorardım mantıklı olan bu.

Üstü kapalı şekilde sormayın o zaman önce biraz Türkçe öğrenin ardından forumda düzgün kendizi izah etmeyi öğrenin.

Sorun tam olarak nedir? Ayrıca marka model?

Ayrıca istediğiniz işlemi SSD'nin kendi yazılımında Secure Erase varsa daha sağlıklı yapabilirsiniz. Diğer programlar ile yapılabilir ama kendi programı en sağlıklısıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı