SSD Full doldurulmalı mı?

Arkadaşlar bilgisayarımda sadece Adata SU630 SSD var. 446 GB'lık. Bunun ne kadarını doldurmalıyım. Yani tamamını doldurursam bir sıkıntı olur mu? Yoksa belli bir miktar bırakmalı mıyım? Ben kendi bildiğime göre 100 GB boş bırakıyorum. Acaba çok mu fazla bırakıyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Kronik sorunlu SSD 40 GB boş bırak eğer iade yapabilirsen iade yap sana önerelim güzel bir SSD ileride çok sorun yaşarsın.

SSD'niz kronik sorunlu daha sonra değiştirmenizi öneririm.
Kronik sorunlu derken hocam ? İlk aldığımdan beri 446 gösteriyor 480 diye aldım ama. Net 480 yapılmıyor diye biliyorum. USB belleklerde de aynı durum var. 8 gb lık alırsın ama 7.76 falan olur.
Kronik sorunlu SSD 40 GB boş bırak eğer iade yapabilirsen iade yap sana önerelim güzel bir SSD ileride çok sorun yaşarsın.
Kronik sorunlu derken biraz açabilir misiniz ? İade yapamam hocam. 1 yıl geçti üzerinden

Kronik sorunlu derken hocam? İlk aldığımdan beri 446 gösteriyor 480 diye aldım ama. Net 480 yapılmıyor diye biliyorum. USB belleklerde de aynı durum var. 8 GB'lık alırsın ama 7.76 falan olur.

Kronik sorunlu derken biraz açabilir misiniz? İade yapamam hocam. 1 yıl geçti üzerinden

İleride performansı düşecek kitlenmeler ve yavaşlamalar olacak en önemlisi sağlık çabuk bitecek.

Ben 150 GB kadar yer bırakıyorum ne olur ne olmaz diye ama istediğim oyunları indirmeye çekiniyorum bu sefer de. Üstelik 1 TB SSD+ 500 GB SSD varken.

Geri
Yukarı