SSD hata onarımı mümkün mü?

Hadicanmsnde

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar SSD'de attığım hatalar var. Onarım mümkün mü? Mümkün ise onarmak için program önerir misiniz?

Ekran görüntüsü 2021-04-07 191427.png
Ekran görüntüsü 2021-04-07 192151.png

SSD'de bir hata yok ama şimdilik. :) James Donkey gibi nerede üretildiği belli olmayan bir SSD'niz var çünkü. Patlama ihtimali çok yüksek ileride.
Valorant indirdim. oynuyorum fakat oyun açma .exe'sine bastığım zaman oyun geç açılıyor ve harita bulduğu zaman geç geliyor. Oyuna girdiğim zaman ilk 30 saniye kasma yapıyor. Bunun nedenleri ve çözümü nedir? Nereye baksam bulamadım. Ama bir daha ki oyun bulmada falan daha hızlı. Oyun SSD'ye kurulu, bir tek Valorant'ta böyle bir sorunla karşılaştım.

Valorant indirdim. Oynuyorum fakat oyun açma .exe'sine bastığım zaman oyun geç açılıyor ve harita bulduğu zaman geç geliyor. Oyuna girdiğim zaman ilk 30 saniye kasma yapıyor. Bunun nedenleri ve çözümü nedir? Nereye baksam bulamadım. Ama bir daha ki oyun bulmada falan daha hızlı. Oyun SSD'ye kurulu, bir tek Valorant'ta böyle bir sorunla karşılaştım.

Tam olarak bu şekilde hatanın ne olduğunu bilmek mümkün değil. Sisteminizde bir sorun olmadığına eminseniz bir oyunu silip yükleyin derim.

Tam olarak bu şekilde hatanın ne olduğunu bilmek mümkün değil. Sisteminizde bir sorun olmadığına eminseniz bir oyunu silip yükleyin derim.
Virüs taraması yaptım sıkıntı çıkmadı. Sistem kurulumunda da bir hata olduğunu düşünmüyorum. Çünkü sisteme komple format atıp kurdum oyunu. En iyisi tekrar bir format ve tekrar oyunu indirmek sanırım
Sorun devam ederse ne yapmam lazım peki

Yeni konular

Geri
Yukarı