SSD Hızım nasıl?

B450M Pro M.2 Anakartımda bir adet M.2 slotu var yanlış görmediysem. Alsam kablosuz bir şekilde direkt takabiliyorum değil mi? Bir de sanırım tekrar format atmam gerekiyor sistemi bu SSD'ye kuracağım için. Değil mi?

Klonlayabilirsiniz format şart değil. Ve evet kablosuz takılıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Donup kalan bilgisayarı başka nereden kapatabilirim ki?

Yeni SSD almaya bakın. Miladı dolmuş artık.

Şu bilgiyi daha önce öğrensem alır takardım ama kablolardan anlamadığım için hiç yeni SSD almayı düşünmemiştim. Şu an kullandığım SSD'nin kablolarının nereden geldiğini bile bilmiyorum.

SATA kablosu anakartla beraber gönderilir genelde. M.2 slotunuz varsa direkt takabilirsiniz.

Screenshot_9.png

Şu bilgiyi daha önce öğrensem alır takardım ama kablolardan anlamadığım için hiç yeni SSD almayı düşünmemiştim. Şu an kullandığım SSD'nin kablolarının nereden geldiğini bile bilmiyorum.

Aslında küçük bir araştırma ile öğrenebilirdin ama önemli değil şimdi öğrendin. :)

Bunu al direk tak kullan eğer bütçen yetiyorsa bu iyidir daha çıkabilirim diyorsan bunu öneririm.
2 konu açmış olma diye.

Bunu al direk tak kullan eğer bütçen yetiyorsa bu iyidir daha çıkabilirim diyorsan bunu öneririm.
2 konu açmış olma diye.
Ben bunu almayı planlıyordum. SAMSUNG 500GB 970 EVO Plus NVMe M.2 SSD (3500MB Okuma / 3200MB Yazma)| ITOPYA.COM

Geri
Yukarı