SSD İçin Fast Boot Nasıl Yapılır?

Herofire

Hectopat
Daha fazla  
Samsung 250GB 960 EVO M.2 adlı SSD’yi aldım. Ancak MSI Fast Boot diye daha hızlı açılmasını sağlayan bir şey varmış ancak MSI X370 Gaming Pro anakartımdan nasıl açacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Msi fast boot aplikasyonunu indirin. Ardından bilgisayarı yeniden başlatın. Sağ altta aktif olduğu yazacaktır. Eğer bir bildirim türevi bir şey çıkmadıysa aplikasyonu açın ve aktif edin.

İlk olarak Anakart'ın sitesinden BIOS, Sürücüler ve MSI bazı uygulamaları yükleyin.
Destek: X370 GAMING PRO | Motherboard - The world leader in motherboard design | MSI Türkiye
Sonra video izleyerek BIOS ayarlarını yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada SSD Firmware güncellemesini kontrol edin.
Samsung Magician SSD Kontrol Arayüzü

İlk olarak Anakart'ın sitesinden BIOS, Sürücüler ve MSI bazı uygulamaları yükleyin.
Destek: X370 GAMING PRO | Motherboard - The world leader in motherboard design | MSI Türkiye
Sonra video izleyerek BIOS ayarlarını yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada SSD Firmware güncellemesini kontrol edin.
Samsung Magician SSD Kontrol Arayüzü
Evet Technopat’ın bu videosunu ben de izledim ancak ben windows 8/8.1/10 gibi yazan bölümü bulamadım dediklerinizi yapacağım.
Aynısı bende var 6-7 saniyede açılıyor PC zaten onuda açınca nasıl açılcak bu :s
ben fast boost bulamadım. Anakart kitapçığında da X boost diyor ben de dragon center indirdim oradan storage boost açtım acaba böyle mi bilemedim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı