SSD ile HDD'yi birlikte kullanmak

Biliyorum A8'lerde de mevcut onboard ekran kartı var yanlış hatırlamıyorsam 7450 serisi. Battlefield 3 falan oynanıyor orta seviye falan ama uzun süreli çalışma için uygun bulmuyorum. Hem performans kaybına yol açar bir süre sonra hemde amd işlemcilerin genel sorunu olan ısınmayı artırır. Ve yeterli fanda olmazsa pek iyi bir sonuç elde edilmez diye düşünüyorum.

şimdi birde şöyle bir sorunum var benim bilgisayarın kasası eski olduğundan o zamanlar 2.5 '' yuva yoktu 3.5 '' bir yuva var ssd 2.5'' aparat olmadan yuvaya takamayacağım ssdler mekanik olmadığından bir sorun olacağını sanmıyorum ama aparat olmadan montajı yapsam kasanın yanından düz bir zemine koysam bir sorun olur mu :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci çok iyi bir işlemci değil onu kabul ediyorum ama fiyatına göre gerçekten iyi 260 liraya 4 çekirdekli bir işlemci alıyorsunuz ve apu :) Onu 1-2 sene sonra ddr4 ler çıkınca değiştirmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı