SSD Kaç Liralık Sistemlerde Olmalı ?

Kaç lira ve üstü sistemlerde SSD kesinlikle olmalı ?

• 2000 lira ve üstü sistemlerde mutlaka olmalı.

Oy: 0 0,0%
  • SSD'ye gerek yok mekanik mekanik takılırız.

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    12

Dağhan

Hectopat
Yer
Mersin
Değişiklik olsun böyle bir anket açayım dedim. Sizce kaç lira ve üstü oyun sistemlerinde SSD'ye yer verilmeli ? 120GB'lık bir SSD'nin ortalama 250 lira olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda "SSD mi alsam yoksa ekran kartına mı yatırım yapsam" soruları olan varsa yardımcı olmuş olur :D

Bence 1500 TL ve üzeri sistemlerde olmalı. Saha altında olması güzel olmaz, çünkü diğer parçalardan kısmak gerekir.

SSD olmazsa olmazlardan değil bence, kısıtlı para varsa SSD alınmayabilir. HDD'nin tek eksisi yavaş olması onun dışında her işi görür. SSD sonra da alınablir.

SSD eski sistemleri diriltmek için en iyi çözüm. Bana göre yeni alacağınız sisteme bir SDD sıkıştırmanız lazım.

Bence SSD artık bilgisayarda ekmek gibi su gibi. Eskisi gibi yüksek fiyatlarda yok artık. SSD'nin tadını herkes almalı, bu zevkten kimse mahrum olmamalı diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı