SSD Kendiliğinden doluyor

AtakanGuney

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, sistemi en son kapattığımda sistemde 96 GB boş alana vardı. Şimdi sistemi açtım, bir de ne göreyim! Sistemde 36 GB boş alan kalmış, hemen oyunları kontrol ettim, yaklaşık 10 GB güncelleme gelmiş ama kalan 50 GB'a ne oldu sizce? Teşekkürler.
Arkadaşlar şimdi de 29'a düştü, sizce sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, sistemi en son kapattığımda sistemde 96 GB boş alana vardı. Şimdi sistemi açtım, bir de ne göreyim! Sistemde 36 GB boş alan kalmış, hemen oyunları kontrol ettim, yaklaşık 10 GB güncelleme gelmiş ama kalan 50 GB'a ne oldu sizce? Teşekkürler.
Arkadaşlar şimdi de 29'a düştü, sizce sorun nedir?
Arkadaşın da dediği gibi CCleaner ve bunun gibi programlar ile temizleme yapmak işine yarayabilir. Bir de antivirüs programın ile tam tarama yap.

Format
Format attım, sizce duzelir mi?
Önce bi antivirüs ile çıkan virüsleri silseydiniz keşke. Format kesin çözüm değil en sağlıklısı sağlam bir antivürüs ile silmek. Ama yine de çoğu virüs formatla siliniyor. Yani endişe etmeyin silinmiştir. Ve artık bir antivürüs kullanın. Önerim Kaspersky.
@Kaspersky Kullanıcısı bak çalışanıda var zaten.(!)😂🤫

Önce bi antivirüs ile çıkan virüsleri silseydiniz keşke. Format kesin çözüm değil en sağlıklısı sağlam bir antivürüs ile silmek. Ama yine de çoğu virüs formatla siliniyor. Yani endişe etmeyin silinmiştir. Ve artık bir antivürüs kullanın. Önerim Kaspersky.
@Kaspersky Kullanıcısı bak çalışanıda var zaten.(!)😂🤫
Merhaba, sisteme format attım ve Norton kullanıyorum. Tarama yapınca o kısımda trojen, backdoor felan yazmıştı bende, korkup format atmıştım, meğerse o aramak içinmiş. Ben de bugün öğrendim :D

Selam, benim disk de doluyor. Bir şeyler indiriyoruz, yüklüyoruz ve unutuyoruz sonra. Format atman çok gereksiz olmuş. Kullanmadığın dosyaları silebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı