SSD Klonlama sonrası SSD'den Windows başlatılmıyor

Gayet iyi görünüyor, sorunsuz diskiniz, hayırla kullanın inşaallah.
Çok sağolun sayenizde çözdüm. Windows' u Adata SSD ile başlatıyordum aldığımdan beri, ama ara ara fotoğrafını eklediğim hatayla karşılaşıyordum. SATA kablosunu aynı porta sök tak yaptığımda sorun düzeliyordu. Ben de doğal olarak sorunun SSD kaynaklı olduğunu düşündüğümden, klonlama işlemini yapıp Adata SSD' yi normal bir depolama aygıtı yapmak istedim.

Dosya Ekleri

• pc hdd hatası.jpg
    pc hdd hatası.jpg
    159,3 KB · Görüntüleme: 24
SATA kablosunu değiştirin çünkü tek hata olarak görünüyordu test programında 1 kez olduğundan yazmamıştım. Ayrıca EFI bölümü oluşturmadan yaptık sizin Boot tanımlama işlemini sorun olursa yazarsınız. Bir de sizi ben ekleyemedim Steam'de fakat benim arkadaş kodumu yazıyorum siz eklemeyi deneyin 418241264.

SATA kablosunu değiştirin çünkü tek hata olarak görünüyordu test programında 1 kez olduğundan yazmamıştım. Ayrıca EFI bölümü oluşturmadan yaptık sizin Boot tanımlama işlemini sorun olursa yazarsınız. Bir de sizi ben ekleyemedim Steam'de fakat benim arkadaş kodumu yazıyorum siz eklemeyi deneyin 418241264.
Ekledim hocam. Bir kaç sorum daha var müsait olduğunuz bir vakit Steam üzerinden sizinle konuşmak isterim.

Geri
Yukarı