Satıldı SSD / M.2 SSD / PSU / RAM / monitör / soğutma / kasa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kenntacho

Hectopat
Yer
Random.
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Bilgisayarımı parça halinde satıyordum ve elimde son kalan parça aşağıdaki şekildedir.

- Soğutma -> Xigmatek Windpower WP 1264 4 ısı borulu 2 fanlı Kule Tipi ----- 250TL (Kutusu var sağlam. +1 fan daha dahil.)

Not: Soğutmayı satın aldığımda üzerinde tek fanla geliyordu. Ellerinde de aynı fandan olmadığı için Rampage markasının aynı RGB görüntüye sahip başka bir fanını satın aldım.

İletişim: [email protected] veya buradan yazabilirsiniz.

Eki Görüntüle 705223 Windpower.jpg Windpower 1.jpg Windpower 2.jpg Windpower 3.jpg

- İlan güncellenmiştir. ---> 01,02,2021 ---> 15:38

Son düzenleme:
James Donkey JD512 makul bir fiyata çekilebilirse ilgileniyorum.

Hayırlı satışlar. Kısa bir sürede satılır. Yakın bir zamanda ben de bilgisayarımı sattım. İnsanlar kur dolayısıyla ilgileniyor.

Hocam James Donkey SSD'yi yarın 400 TL'den alayım. Uygunsa telefon numaranızı bırakın Whatsapp'dan konuşmaya devam edelim.

- Soğutma: Xigmatek Windpower Pro 8 kanallı 2 fanlı Kule Tipi ----- 400TL (Kutusu var sağlam.)
Hocam pazarlıkla satın almayı düşünüyordum ama bir şey fark ettim. Yüklediğiniz fotodaki ürün bu model değil. Modeli: Xigmatek Windpower WP 1264 4 ısı borulu ve şuan sıfırı 300 TL haberiniz olsun.

Hocam pazarlıkla satın almayı düşünüyordum ama bir şey fark ettim. Yüklediğiniz fotodaki ürün bu model değil. Modeli: Xigmatek Windpower WP 1264 4 ısı borulu ve şuan sıfırı 300 TL haberiniz olsun.
Yanlışınız var hocam. 8 borulu ve 2 fanlı pro modeli. Resimlere bakarsanız 4sağ 4sol çıkan ayakları görebilirsiniz. Eğer böyle yanlış bir anlaşılma oluyor ise daha detaylı fotoğraf çekip gönderebilirim. Vatanda 480tl civarlarında 0 fiyatı var şuan ve içerisinden tek 1 fan çıkıyor.
Hocam James Donkey SSD'yi yarın 400 TL'den alayım. Uygunsa telefon numaranızı bırakın Whatsapp'dan konuşmaya devam edelim.
Hocam mail adresime numaranızı gönderirseniz oradan dönüş yapayım size. Telefon numaramı forumlara açık yazmak pek hoşuma gitmiyor. Trolleyenler çıkabiliyor çünkü. Pazarlığı devamında konuşuruz.

Yanlışınız var hocam. 8 borulu ve 2 fanlı pro modeli. Resimlere bakarsanız 4sağ 4sol çıkan ayakları görebilirsiniz. Eğer böyle yanlış bir anlaşılma oluyor ise daha detaylı fotoğraf çekip gönderebilirim. Vatanda 480tl civarlarında 0 fiyatı var şuan ve içerisinden tek 1 fan çıkıyor.
Hocam bence tekrar kontrol edin. Sağda solda 4 tane varsa 4 ısı borulu oluyor zaten. İki tarafı da 1 borunun başlangıç ve bitiş kısmı. Ayrıca PRO modeli 6 ısı borulu ve içinden çift fan çıkıyor. Yüklediğiniz fotonun üstündeki modeli internete yazıp araştırabilirsiniz.
Isı borusu sayısını işlemciye değen taraftan sayarak bakın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı