Satıldı SSD / M.2 SSD / PSU / RAM / monitör / soğutma / kasa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam bence tekrar kontrol edin. Sağda solda 4 tane varsa 4 ısı borulu oluyor zaten. İki tarafı da 1 borunun başlangıç ve bitiş kısmı. Ayrıca PRO modeli 6 ısı borulu ve içinden çift fan çıkıyor. Yüklediğiniz fotonun üstündeki modeli internete yazıp araştırabilirsiniz.
Isı borusu sayısını işlemciye değen taraftan sayarak bakın.
Şuan evde değilim. Eve geçince tekrar kutusuna ve kendisine bakacağım. Yanlış telaffuz etmiş olabilirim. Kusura bakmayın. Ben direk boruları tek tek sayıp şu kadar borulu diyorum çünkü. Faturasında bakıp size tekrar bilgi vereceğim. Hatalı açtıysam şimdiden kusuruma bakmayın, uyardığınız için teşekkür ederim, düzelteceğim.
Hocam bence tekrar kontrol edin. Sağda solda 4 tane varsa 4 ısı borulu oluyor zaten. İki tarafı da 1 borunun başlangıç ve bitiş kısmı. Ayrıca PRO modeli 6 ısı borulu ve içinden çift fan çıkıyor. Yüklediğiniz fotonun üstündeki modeli internete yazıp araştırabilirsiniz.
Isı borusu sayısını işlemciye değen taraftan sayarak bakın.
Hocam sizin söylediğiniz gibiymiş ben bu üründe ilanı yanlış açmışım. Şuanda düzelttim. 4 ısı borulu WP 1264 modeli imiş. Uyardığınız için teşekkür ederim. Ürünü almayı düşünüyorsanız mail adresimden yazabilirsiniz. İyi akşamlar dilerim.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı