SSD montaj ücreti

Windows kurulumu şu an eski diski üzerinden bizim anlatmamız ile yapabilir. Elinde bir telefon varsa hepimiz burada farklı bir konu başlığında yardımcı oluruz. Formata 70 lira çok fazla. 15 TL bile verilmez. Driver kurmak hele en kolayı. Onu da bize farklı bir konuda sorabilir. Zaten sadece ekran kartı ve anakart driver indirecek.

Sana bana bu konular kolay geliyor bildiğimiz için.
Belliki konu sahibinin bu işlere eli yatkın değil.

Yaptırsın mı dışarıya bana göre öğrenmesi için yaptırmasın.
İllaki de yaptıracaksa da dediğim gibi bu işlemler için dediğim fiyat normal.

Sana bana bu konular kolay geliyor bildiğimiz için.
Belliki konu sahibinin bu işlere eli yatkın değil.

Yaptırsın mı dışarıya bana göre öğrenmesi için yaptırmasın.
İllaki de yaptıracaksa da dediğim gibi bu işlemler için dediğim fiyat normal.

Sana bana kolay gelebilir. Bizde annemizin karnından bilgili doğmadık. Ben yanlışlıkla D diskini silerek format atmıştım ilk seferinde. Her şey deneyim ile gerçekleşir. Bende diyorum ki farklı başlıklı konular hakkında arkadaşa her konuda yardımcı olabiliriz. :).

Sana bana kolay gelebilir. Bizde annemizin karnından bilgili doğmadık. Ben yanlışlıkla D diskini silerek format atmıştım ilk seferinde. Her şey deneyim ile gerçekleşir. Bende diyorum ki farklı başlıklı konular hakkında arkadaşa her konuda yardımcı olabiliriz. :).

Umarım yedeğin vardı? 😃
Tabii ki yardımcı oluruz konu açarsa.

100 TL çok fazla kazıklar seni çok kolay iş aslında başka PC ciye sor 50 TL olsa çok iyi olur ama 40-50 TL format 50 TL de montaj öyle hesaplamış.

100 TL çok fazla kazıklar seni çok kolay iş aslında başka PC ciye sor 50 TL olsa çok iyi olur ama 40-50 TL format 50 TL de montaj öyle hesaplamış.

Hocam HDD Caddy satın alacağım bilgisayarcıdan, onun montajını yaptıracağım. SSD'yi kendim götüreceğim onunda montajını yaptıracağım. Bir de format attıracağım bilgisayara. Hepsi bu kadar. Sizce 100 TL fazla mı hala?

@Jans Tüm mesajları okudum. Öncelikle HDD aparatı, format ve montaj 100₺ normal bir fiyat.
Arkadaşların geneli bildiği ve kendisi yaptığı için onlara maddi değeri yok gibi geliyor. Fakat ben öyle düşünmüyorum. İnsanlar bu işten para kazanıyorlar, zaman harcıyorlar. Siz gidip bilgisayarcı açarak bu işi 30 - 40₺ na yapın bakalım o iş yeri dönüyor mu ? Birde şöyle bir durum var siz sorun olduğunda direkt o adama gideceksiniz "siz yapmıştınız" diyeceksiniz, o verdiğiniz 100₺ işlem sonrası da geçerli olacak çoğu durumda. Sözüm sizlere değil ama bu birazda 10.000 Türk lirasına bilgisayar alıp 50₺' lik formata pazarlık yapmaya benziyor. Her işin bir bedeli var ve ben bu kadar küçümsemenizi doğru bulmuyorum. Her insan kendisi yapacak diye bir şey yok, zaman zaman bende vaktim olmayınca bilgisayarcıma yaptırıyorum. Zaten forumda bilgisayarcılara sahtekar, dolandırıcı gözüyle bakılıyor, oysa tanıdığım bilgisayarcı var emin olun mühendis yanında çırağı kalır fakat bu ayrı bir konu. Her işte olduğu gibi iyi esnaf var kötü esnaf var, siz arayıp güvenilir olanı bulacaksınız.

Hocam HDD Caddy satın alacağım bilgisayarcıdan, onun montajını yaptıracağım. SSD'yi kendim götüreceğim onunda montajını yaptıracağım. Bir de format attıracağım bilgisayara. Hepsi bu kadar. Sizce 100 TL fazla mı hala?

Yok fazla değil genellikle 30-50 TL montaj parası HDD Caddy de Max 20 TL bir de format normal bir fiyat bence.

50TL'den fazla vermemenizi öneririm, benim için birkaç dakika sürmeyecek ve tek bir tornavida gerektiren bir işlem.

Hacı bende taktırcamda yardım eder misin WhatsApp veya Instagram'dan falan canlı yardım yapar mısın? D?
@actanonverba
50TL'den fazla vermemenizi öneririm, benim için birkaç dakika sürmeyecek ve tek bir tornavida gerektiren bir işlem.
Hacı bende kuracam da baştan sona biliyor musun ? Yani wp veya instagramdan canlı şekilde yardım cı olurmusun ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı