SSD önerisi

SanDisk SSD Plus 240GB almıştım 200TL'ye fiyatları da 170'e kadar düştü fakat şu an baktığımda 240 seviyesine çıkmış bayağı bir zam gelmiş yine de almak isterseniz ben memnunum öneririm.

SSD olarak Kingston A400 veya Gigabyte öneririm.

@RamizKaraeski17 SanDisk SSD Plus da kronik sorunlu. Onda da yavaş yazma sorunu var.

@F3arlessTR o SSD'nin de ne idiği belirsiz. TBW yok, firmware bilinmiyor, yongaların sağlamlığı belirsiz, resmen hayalet bir SSD. Kendi sitesinde gram bilgi yok.

Merhaba, SSD alacağım lakin butcem 200TL. 120GB SSD alsam Metin2, LoL ve belki GTA 5 yuklerim. Bir de Windows 10 ile beraber ne kadar yer kaplar bunlar, ya da yer kalir mi?
En fazla 250 TL civarına Kingston markaya bakın. Bütçe 200'ü aşmıyorsa Gaming Gecesi gibi indirimlerden bir şeyler kapmaya çalış.

Merhaba arkadaşlar sadece windows ve driverler için 360gb ssd almayı düşünüyorum.az gelirmi.w10 her güncellemede kapladığı yer artıyor.ve zaten tüm driverler ve bazı programlar mecburen otomatik ssd ye kuruluyor.bunları göz önünde bulundurarak 360gb düşünüyorum.belli 240gb az gelir ilerleyen zamanlarda.ayrıca oyun için 512 lik ssd alacağım.360gb olan sadece w10 için.

Yeni konular

Geri
Yukarı