SSD okuma ve yazma hızı çok düşük

Kastanbolu

Kilopat
Merhabalar, SSD değerleri görselde gördüğünüz gibi bana çok düşük geldi diğer arkadaşların değerlerine göre. Ne yapabilirim bir çözümü var mı?
Markası SanDisk 240GB, yazılımı yüklü güncelledim falan ama bana mısın demedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle ekran alıntısı yüklerseniz daha sağlıklı cevaplar verebiliriz. En önemlisi SSD'nizin sağlığı yüzde kaç ve hiç ani elektrik kesilmesi sorunu oldu mu bilmemiz gerekiyor.

Merhabalar, SSD değerleri görselde gördüğünüz gibi bana çok düşük geldi diğer arkadaşların değerlerine göre. Ne yapabilirim bir çözümü var mı?
Markası SanDisk 240GB, yazılımı yüklü güncelledim falan ama bana mısın demedi.
Normal mi peki şuan bu değerler ilk sıradakiler normal gibide onun aşağısındakiler az gibi diğer kişilerin daha yüksek?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    357,7 KB · Görüntüleme: 105
Sandisk plus modeli olduğunu varsayarak söylüyorum. O model de 440 MB hızında yazması lazım. Tabii SSD'nizin doluluk oranı ve sıcaklık gibi değerler de çok önemli etkenler. Bir de sandisk'ler de kısa süre sonra performans düşmesi gibi sorunlar yaşayan pek çok kişi var.

Sandisk plus modeli olduğunu varsayarak söylüyorum. O model de 440 MB hızında yazması lazım. Tabii SSD'nizin doluluk oranı ve sıcaklık gibi değerler de çok önemli etkenler. Bir de sandisk'ler de kısa süre sonra performans düşmesi gibi sorunlar yaşayan pek çok kişi var.
100GB boş alan var Isısı MAX. 35 eski sistemimde kullanıordum direk yeni sistemime taktım ondan olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı