SSD sağlığı iyi mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (38).png
    Ekran Görüntüsü (38).png
    617,6 KB · Görüntüleme: 36
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımda FPS yüksek olmasına rağmen takılma var ve bunun sebebinin SSD olduğunu düşünüyorum. Sonuçlar iyi midir?
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımda FPS yüksek olmasına rağmen takılma var ve bunun sebebinin SSD olduğunu düşünüyorum. Sonuçlar iyi midir?
iyi fena değil sistem özeliklerin nedir hangi oyunu oynuyorsun cpu ve gpu sıcaklıkların nedir?

Dostum arkada hiçbir şeyi açık bırakmaman lazım testi yaparken. Ayrıca bahsettiğim yazılımı indirip SMART verilerini paylaş.

iyi fena değil sistem özeliklerin nedir hangi oyunu oynuyorsun cpu ve gpu sıcaklıkların nedir?
gpu sıcaklığı düşük ama işlemci sıcaklığı daha 5dkda 70 lere ulaşıyor.
Dostum arkada hiçbir şeyi açık bırakmaman lazım testi yaparken. Ayrıca bahsettiğim yazılımı indirip SMART verilerini paylaş.
dersteyim zarzor yazıyorum<3
sadece chrome açık odaçok etki etmez diye düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (41).png
    Ekran Görüntüsü (41).png
    543,2 KB · Görüntüleme: 33
gpu sıcaklığı düşük ama işlemci sıcaklığı daha 5dkda 70 lere ulaşıyor.

dersteyim zarzor yazıyorum<3

sadece chrome açık odaçok etki etmez diye düşünüyorum.
70 derece normal, zaten birkaç dakika içinde o kadar ısınması kötü bir şey değil.
ram 8gb ve 4 5 gb kullanılıyor.
MSI Afterburner yükleyip GPU, CPU kullanımlarını da söyler misin? Muhtemelen diskten kaynaklı bir sorun ama yine de emin olalım. Chrome çok fazla RAM harcar, Chrome kapatıp dene bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı