SSD sağlığı normal mi?

Herhangi bir bir uygulama açıyorum Görev Yöneticisi'nden bakıyorum ms hemen 1000'lere falan fırlıyor yazma okuma hızları 1 MB veya KB aralıklarında oynuyor.
Hocam siz SSD'yi her gün 24 saat mi kullandınız? Ben bile 5 ayda sizden daha az veri yazmışım.

Hocam siz SSD'yi her gün 24 saat mi kullandınız? Ben bile 5 ayda sizden daha az veri yazmışım.

Yok her gün o kadar kullanmadım. Bir de 6TB'lik veri bile yazmadım hesaplasan toplam 2 TBdir değildir.

Herhangi bir bir uygulama açıyorum Görev Yöneticisi'nden bakıyorum ms hemen 1000'lere falan fırlıyor yazma okuma hızları 1 MB veya KB aralıklarında oynuyor.

Bu normal değil S.M.A.R.T bölümünü SS atar mısınız?

Yok her gün o kadar kullanmadım. Bir de 6TB'lik veri bile yazmadım hesaplasan toplam 2 tbdir değildir.

Ben %95 biliyordum ama %92 miş neyse benim diskim bile 2 yılda bu kadar veri yazabildi siz o kadar veriyi nasıl yazdınız kullanılmış SSD verilmiş olabilir.

Dosya Ekleri

• 1671275352907.png
    1671275352907.png
    84,2 KB · Görüntüleme: 23
1 Yıldan uzun süredir kullandığım disk. Sizinki anormal derecede düşmüş.

1671275564365.png

Bu normal değil S.M.A.R.T bölümünü SS atar mısınız?

Ben %95 biliyordum ama %92 miş neyse benim diskim bile 2 yılda bu kadar veri yazabildi siz o kadar veriyi nasıl yazdınız kullanılmış SSD verilmiş olabilir.
Bi an benim diskim sandım bunu.

1 sene oldu olalı herhalde 1,5 da olabilir sağlıgı hala 94 yazdırdığım toplam veri 16TB.

Geri
Yukarı