SSD sonrası FPS değerleri artar mı?

Merhabalar. Ben sistemime bir adet 120 GB Patriot SSD takmayı düşünüyorum. Windows'u kurmayacağım ama normal olarak oynadığım oyunları kuracağım. GTA V, LoL, Valorant vb. oyunlarda FPS artışı olur mu veya artıları ne olur?

Hocam 120 yetmez 240 takın.

Anladım ek olarak 4 GB RAM kullanıyorum +4 daha eklesem ölü bir yatırım olmaz değil mi, her türlü FPS artışı olacağını umuyorum W7 64 Bit kullanıyorum.

RAM ve SSD FPS'yi arttırmaz RAM takılanları önler SSD yükleme ekranlarını hızlandırır FPS için işlemci ve ekran kartı önemlidir.

RAM ve SSD FPS'yi arttırmaz RAM takılanları önler SSD yükleme ekranlarını hızlandırır FPS için işlemci ve ekran kartı önemlidir.

Demek istediğim şey RAM droplarını önleyip FPS artışı olmasını ummam. GTA V için 4 yetmiyor bu yüzden RAM drop giriyor bu droplar ortadan kalkınca FPS artışı olacağını sanıyorum. LoL'de sistemim hiç kasmıyor orada bir artış beklemem söz konusu değil.

Demek istediğim şey RAM droplarını önleyip FPS artışı olmasını ummam. GTA V için 4 yetmiyor bu yüzden RAM drop giriyor bu droplar ortadan kalkınca FPS artışı olacağını sanıyorum. LoL'de sistemim hiç kasmıyor orada bir artış beklemem söz konusu değil.

Droplar kalkar ama FPS alacağınız neyse o olur tabii 8 RAM alın 4 ike GTA çok zor.

Geri
Yukarı