SSD takılınca mavi ekran sorunu

hamzaozkan55

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar, ben mevcut kullandığım PC için 5 tane yeni parça alarak sistemimi güçlendirmek istedim ve şu anki parçalarım;
- Gigabyte B450M S2H V2 AMD B450 DDR4 3600MHz anakart.
- AMD Ryzen 5 3600X işlemci.
- MSI GeForce GTX 1050 Ti.
- Kingston HyperX Fury 8 GB DDR4 2133MHz ve.
Kingston HyperX Fury 8 GB DDR4 2666MHz RAM.
- Samsung 970 Evo NVMe 500GB 3400 MB - 2300MB/s.

Ben sistem toplama işleminden fazla anlamadığım için, bu parçalar ile birlikte bilgisayarımı tanıdığımız bir bilgisayarcıya götürdük yapmasını bekledik.
Bugün bilgisayarı almaya gittiğimde bana SSD takılı olduğu zaman format atılamadığını, mavi ekran hatası verdiğini söyledi ve SSD'yi çıkardığında hiçbir sorun olmadığını söyledi.
Şu anda SSD kullanmadan bilgisayarı kullanıyorum fakat SSD'yi de dahil etmek istiyorum, bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD bir soruna yol açıyorsa garantisi varsa gönderin. Bahsettiğiniz SSD yazdığınız SSD mi? M2 bir SSD fiziksel çizik alırsa mavi ekrana yol açar mı bilmiyorum ama bu ihtimal varsa suç bilgisayarcıda.

Evet şu an elimde olan SSD, yazdığım SSD. Ne yapacağım bilmiyorum iade etsem ne olacak ben yine SSD takmak istiyorum ve yine aynı sorun olacak ne yapmam lazım.
Neden iade edince aynı sorun olsun? Portta mı bir sorun var? İade edin ve kendiniz takın. SSD'de bir sorun var gibi. Ayrıca keşke upgrade öncesi konu açsaydınız.

Sanırım haklısınız,iade edip tekrar denemek lazım.Bu arada bir arkadaşım power supply den de oluyo olabilir dedi.Kullandığım psu 500w markası da power boost yanılmıyorsam

Yeni konular

Geri
Yukarı