SSD taktırdıktan sonra sistemden ses gelmiyor

darwin65

Femtopat
Daha fazla  
Evet SSD taktırdım ve ses gelmiyor. Ama Bluetooth kulaklık takınca ses geliyor. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet SSD taktırdım ve ses gelmiyor. Ama Bluetooth kulaklık takınca ses geliyor. Ne yapmam lazım?

Yeni SSD'ye yeni Windows kurduysanız driverları yüklemeniz lazım anakart modelinizi söyler misiniz?

Başlat çubuğunda sağ alt köşede bulunan hoparlör simgesine tıkladığınızda ses yükseltme/alçaltma çizgisinin sonunda bulunan ok simgesine tıkladığınızda birden fazla çıkış cihazı görünüyor ise diğer çıkış cihazını seçin.

Bazan monitörde hoparlör olmasa bile monitör hoparlörü seçili olabiliyor. Örneğin bende öyle.

Başlat çubuğunda sağ alt köşede bulunan hoparlör simgesine tıkladığınızda ses yükseltme/alçaltma çizgisinin sonunda bulunan ok simgesine tıkladığınızda birden fazla çıkış cihazı görünüyor ise diğer çıkış cihazını seçin.

Diğer çıkış cihazı diye bir seçenek yok. System Virtual line diye bir şey bir de kulaklığım var.

@Rona hocamızın önerdiklerini yapmadan önce Windows Update'ye girerek Windows güncel değil ise Windows'u tam güncel hale getirin.

Güncellemelerin hepsini yaptım.

Yaptım sorun hala devam ediyor yeniden başlattıktan sonra başka bir şey daha yapmam gerekli mi?

Son düzenleme:
Yapmadı iseniz Windows'un sorun gidericisini de çalıştırın.
ARA ya ''sorun gider'' yazın.
==> Ayarlardaki sorunları gider.
==> Diğer sorun gidericiler.
==> Ses ==> Çalıştır.

Geri
Yukarı