SSD Terfisi Sonrası PC'nin Açılmaması

Öncelikle bilgisayarınızı tamamen kapatın, daha sonra güç kablosunu ve bataryanızı çıkartıp açma tuşuna 10-20 sn civarı basın. Daha sonra bilgisayardaki bütün harici aygıtları çıkartın (format USB'si, mouse vs. her şey), ve pili takmadan sadece kablo ile bilgisayarı açmayı dener misiniz?

Fan sesinden değil hoparlörden gelen sesten bahsediyorum. HDD'yi çıkarıp dener misiniz?

Öncelikle bilgisayarınızı tamamen kapatın, daha sonra güç kablosunu ve bataryanızı çıkartıp açma tuşuna 10-20 sn civarı basın. Daha sonra bilgisayardaki bütün harici aygıtları çıkartın (format USB'si, mouse vs. her şey), ve pili takmadan sadece kablo ile bilgisayarı açmayı dener misiniz?
Bunları yaptım zaten batarya yok direk adaptör ile çalışıyor

Fan sesinden değil hoparlörden gelen sesten bahsediyorum. HDD'yi çıkarıp dener misiniz?
Ekran gelmediği için hoparlörden ses gelmiyor sadece harddisten ses geliyor açmaya çalışıyor PC ama açamıyor boş demedim ful çıkardım herşeyi sorun devam ediyor sadece güç Işığı yanıyor

O zaman önerebileceğim şey, aparat ile taktığınız HDD'yi ve 2 ram var ise sırasıyla birini farklı yerlerde deneyecek şekilde açmaya çalışın. Yine olmazsa diğer arkadaşlardan yardım beklemek gerek.
Bir uzmana göndermeyi düşünüyorum sorun büyük çünkü

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı